Rekreační areál Na Trojáku

Rekreační areál Na Trojáku najdete na vrcholu valašského kopce Troják mezi obcemi Hošťálková a Rajnochovice, na rozhraní oblastí Vsetínska, Zlínska a Kroměřížska - možná odtud pochází i jméno kopce "Troják". Hotel a celý komplex budov Rekreačního areálu Na Trojáku se nachází uprostřed Hostýnských vrchů a po celý rok je ideálním východiskem nenáročných vycházek i větších túr.

Rekreační areál Na Trojáku

Adresa

Rekreační areál Na Trojáku
Hošťálková 217
756 22 Hošťálková

Kontakt

telefon: +420 573 391 090, +420 778 778 232
e-mail: info@natrojaku.cz
www: www.vhostynkach.cz

Další informace

Pro ubytování na vaší dovolené, sportovním, školním či turistickém pobytu, je pro Vás připraven ***Hotel na Trojáku, plně vybavené rodinné apartmány a nově vybavené sport apartmány. Hotelové pokoje disponují 2 - 6 lůžky, apartmány 4 - 6 lůžky a Sport apartmány pojmou až 2 x 13 osob. Pokoje i apartmány mají vždy svou koupelnu se sprchou, umyvadlem a WC.

V budově hotelu se nachází restaurace a nabídku stravování doplňuje tradiční Hostinec Na Trojáku. Kuchyně je známá zejména svou skvělou tradiční českou stravou, ale nebojí se ani nových trendů gastronomie.

Součástí Rekreačního areálu je i Sport centrum s krytým bazénem, kurtem na squash, beach volejbal, minifotbal a minigolf a petangue. Nabízí také půjčovnu horských kol SPECIALIZED.Přímo u nás mohou ubytovaní hosté i návštěvníci využít také relaxačních služeb jako jsou masáže, sauna, fitness, solárium a další. Ke Sport centru Na Trojáku patří také dva Bowling bary,ve kterých je možné pořádat i samostané uzavřené akce (každý se dvěmi drahámi, oddělené prostory baru pro kuřáky a nekuřáky).

V zimě jistě využijete i místní Skiareál Troják se 3 vleky a více než 50 km udržovaných běžeckých tras (tzv. Hostýnská magistrála). V létě jsou k dispozici nejen horské hřebeny a vyznačené cyklotrasy, ale i různé turistické skvosty a zajímavosti.

Fotogalerie

Nejbližší cíle v okolí