Apartmány ČERVENÉHO STROMU

Apartmány U Červeného stormu - nabízí komfortní a luxusní ubytování v Rožnově pod Radhoštěm, které Vám zpříjemní. !!! VÍCE -> KLIK NA -> PODROBNÝ POPIS (vlevo nahoře) !!!

Výčet poskytovaných služeb v zařízení
posezení u grilu, úschova kol a kočárků,
Poskytované služby na pokoji
Běžnou službou je týdenní úklid (v případě dlouhodobějšího ubytování), výměna ručníků a ložního prádla.

Adresa

Apartmány ČERVENÉHO STROMU
Nábřeží Dukelských hrdinů 601
756 61 Rožnov pod Radhoštěm

Kontakt

telefon: +420 777 66 33 11
e-mail: info@apartmanyroznov.cz
www: www.apartmanyroznov.cz

Další informace

Apartmány U Červeného stormu
- nabízí komfortní a luxusní ubytování v Rožnově pod Radhoštěm, které Vám zpříjemní Vaši návštěvu města a jeho okolí.
- Nově zrekonstruovaná vila v Rožnově je vzdušná, plná světla a příjemných barev.
- Ubytování v apartmánech je spojením domácí pohody na cestách s vysokým komfortem.
- Apartmány nabízející ubytování v Rožnově pod Radhoštěm jsou zařízeny v moderním stylu s důrazem na neokázalou eleganci.


Ubytování

  • K dispozici jsou dva prostorné apartmány Essence a Regina a podkrovní apartmán Sky - všechny se samostatným vchodem. 
  • Apartmány jsou vhodné jak pro jednotlivce, tak i pro celou rodinu.
  • Ve všech apartmánech je k dispozici moderně vybavená kuchyně - myčka, mikrovlnná trouba, lednička s mrazicím boxem, sklokeramická deska, pečící trouba, rychlovarná konvice a kávovar na espresso Nescafé Dolce Gusto - Krups.
  • Kuchyně jsou vybaveny kompletní jídelní a kávovou sadou a základním vybavením na vaření.
  • Ložnice jsou zařízeny pohodlnou manželskou postelí (Sky futonem), obývací pokoje velkou rozkládací sedačkou, televizí s širokou nabídkou TV programů a DVD přehrávačem.

Apartmány u Červeného stromu – Recepce

Čas příjezdu: Od 14:00:00 hodin
Čas odjezdu: Do 12:00:00 hodin

Apartmány u Červeného stromu – Dostupnost

Apartmány mají velmi strategické umístění - nachází se na hlavním tahu na Slovensko na Nábřeží Dukelských hrdinův těsné blízkosti valašského muzea v přírodě. Dům je umístěn v krásné stromy provoněné zahradě. Za domem je velký prostor, který je možno využít k venkovnímu posezení a večernímu grilování.

Apartmány u Červeného stromu – Okolí

Rožnov pod Radhoštěm je proslaven zejména Valašským muzeem v přírodě, ale nabízí také široké možnosti pro rekreaci a sport. Město i blízké okolí je vybaveno celou řadou sportovišť pro zimní i letní sporty (stovky kilometrů značených turistických cest, cyklistických tras, půjčovna kol/koloběžek, trampolíny, gibon park, paragliding, jezdectví, rybářský sport, umělá stěna, Tarzanie, paintball, fitness, tenis, ricochet, squasch, sauna, golf, krytý bazén, zimní stadion, atd.). Navštívit můžete také Pustevny, Soláň, která byla v minulosti centrem valašských malířů, nebo Velký Javorník.

Rožnov pod Radhoštěm, to je město obklopené sluncem prozářenými loukami, stráněmi vonícími jalovci a borůvčím, modrými horami. Město, které voní dřevem letitých jedlí, ze kterých bylo postaveno. Město, kam se lidé rádi vrací. Milé a rázovité, které s potěšením uvítá i Vás.

Apartmány u Červeného stromu – Gastronomie

Apartmány mají kompletně vybavenou kuchyň, ve které můžete rozvíjet své kulinářské dovednosti. Apartmány U Červeného stromu mají jako hlavního partnera výbornou restauraci Grillbar, u které mají zákazníci apartmánů královskou čokoládu jako dezert k hlavnímu jídlu zdarma. Ve složkách v apartmánech také najdete doporučení na ty nejlepší restaurace a jejich jídla v Rožnově.

Další informace

Služby Běžnou službou je týdenní úklid (v případě dlouhodobějšího ubytování), výměna ručníků a ložního prádla.

Fotogalerie

Nejbližší cíle v okolí