Penzion U Blinků, Dolní Bečva

Pension U Blinků se nachází v obci Dolní Bečva na úpatí hory Radhošť, čtyři kilometry od malebného města Rožnov pod Radhoštěm. Svou polohou je pension předurčen všem milovníkům pěší i cyklistické turistiky, sjezdového i běžeckého lyžování, ale také odpočinku a lenošení v klidu přírody.

Penzion U Blinků, Dolní Bečva
Třída
***
Lůžka
25
Výčet poskytovaných služeb v zařízení
TV, DVD, pořádání oslav a akcí,
Poskytované služby na pokoji
úklid, výměna ložního prádla
Další služby
posezení venku, grilování, ubytování psů, parkování, uskladnění lyží, kol, praní, žehlení, infoservis
Akceptované způsoby platby
hotově
Přístupnost tělesně postiženým
ano

Adresa

Penzion U Blinků
Dolní Bečva 10
756 55 Dolní Bečva

Kontakt

telefon: 720 196 955
e-mail: blinkab@seznam.cz
www: http://www.ubytovani-dolni-becva.cz/

Další informace

Zrekonstruovaný hospodářský statek z počátku 20. století nabízí ubytování pro celkem 25 osob.

Ubytovat se můžete buď v pokoji vybaveném vlastní kuchyňskou linkou, koupelnou s WC a sprchovým koutem, nebo v jednom ze dvou nadstandardních apartmánů velikosti 2+kk. Pro pořádání firemních či rodinných akcí jistě rádi využijete společenskou místnost s krbem, televizí a výčepem. 

Před pensionem je velká zahrada s krytým posezením, venkovním krbem pro opékání a dětským hřištěm. Samozřejmostí je i vlastní parkoviště či úschova kol a lyží i wifi internet.

Okolí pensionu skýtá nepřeberné množství vyžití ve všech ročních obdobích a je ideální pro sportování v létě i zimě. Pension se nachází v docházkové vzálenosti malebného městečka Rožnova pod Radhoštěm, kde můžete kromě jiného navštívit věhlasné Valaššké muzeum v přírodě. Na další jednodenní výlety se můžete vypravit do Lipníku nad Bečvou, Štramberku, Kopřivnice či na Hukvaldy. Turisty pak jistě zláká mnoho značených cest po okolních beskydských kopcích, například na Radhošť, Soláň, Bílou či na Bumbálku. 

Sportovci ocení především snadnou dostupnost cyklostezky Bečva, jež prochází takřka pod okny našeho pensionu. Vydat se po ní můžete od pramenů řeky Bečvy až k jejímu soutoku s Moravou, což představuje na 160 kilometrů značených cyklistických tratí. Zimních radovánek si můžete užít nejen na svazích nedalekých lyžařských středisek, ale také na desítkách kilometrů upravených stop pro běžecké lyžování.  

Fotogalerie