SIRNATÉ LÁZNĚ Ostrožská Nová Ves

SIRNATÉ LÁZNE Ostrožská Nová Ves se nachází v srdci Moravského Slovácka cca 8 km od Uherského Hradiště. Lázně jsou zasazeny do klidného prostředí lázeňského lesoparku, kde se nachází kolonáda s obchůdky, kavárna s venkovním posezením a dětským koutkem, sluneční terasy a multifunkční sportovní areál.

SIRNATÉ LÁZNĚ Ostrožská Nová Ves
Třída
*** a **** dle certifikace ISA
Lůžka
138
Výčet poskytovaných služeb v zařízení
restaurace, kavárna, elektroléčba, rehabilitační bazén se saunou, kabinety pro individuální tělocvik, pedikúra, ordinace lékaře a zdravotnického personálu, půjčovna kol, tenisové kurty, ping pong, směnárna, úschovna kol, úschovna zavazadel, centrální trezor v recepci, praní, čištění a žehlení prádla, vyhrazené parkoviště, transfery na letiště, pořádání poznávacích výletů po okolí, k zapůjčení zdarma - žehlička, žehlící prkno, stolní hry, knihy
Recepce otevřena od
nonstop
Poskytované služby na pokoji
Standard - hlavní hotel (budova s výtahem): sprcha / vana + WC, TV, telefon, lednička, WiFi. Depandance - vila Vlasta a Šárka (budovy bez výtahu): sprcha + WC, TV, telefon.
Další služby
transfer na letiště
Jazyky personálu
český, německý, ruský, anglický, slovenský
Nekuřácké pokoje
ano
Akceptované způsoby platby
americký dolar, euro, EuroCard / MasterCard, faktura, hotově v Kč, Maestro, VISA, VISA Electron, platební poukázky a stravenky - Sodexo, Edenred/Accor, Up

Adresa

SIRNATÉ LÁZNĚ Ostrožská Nová Ves
Kunovská 664
687 22 Ostrožská Nová Ves

Kontakt

telefon: +420 572 437 200, +420 572 437 250
e-mail: recepce@laznenovaves.cz
www: www.laznenovaves.cz

Další informace

 

V blízkosti lázeňského areálu se nacházejí známá ostrožská jezera, ideální místo pro koupání. Návštěvníci mohou využít i turistické a cykloturistické stezky v Bílých Karpatech nebo bohatou kulturní nabídku nedalekého Uherského Hradiště.

Fotogalerie

Nejbližší cíle v okolí