Penzion U bílého koně

Penzion U bílého koně se nachází na okraji valašské obce Rusava v samém srdci Hostýnských vrchů. V areálu penzionu najdete hlavní budovu s restaurací a venkovním posezením, chaty, sruby, dětské hřiště, parkoviště, ohniště s grilem.

Penzion U bílého koně

Adresa

Penzion U bílého koně
Rusava 52
768 41 Rusava

Kontakt

telefon: +420 573 392 098, +420 777 135 146
e-mail: sobalova.irena@seznam.cz
www: www.bilykun.cz

Další informace

Hlavní budova

V hlavní budově se nachází 4 čtyřlůžkové pokoje se společným sociálním zařízením, restaurace, terasa. Hlavní budova je vytápěna ústředním topením.

Sruby

Pro rodiny a přátelé jsou k pronajmutí tři pětilůžkové sruby. Sruby jsou prostorné, vzdušné a pronajímáme je celoročně. V ceně je Wi-fi připojení na internet. V prvním patře srubu je umístěna pěti lůžková ložnice s přikrývkami a povlečením. V přízemí je rozkládací sedačka, koupelna s teplou vodou, WC a lednicí.

Chaty:

V areálu penzionu se nacházejí tři čtyřlůžkové chatky. V každé chatce jsou patrové postele, skříň, stůl. Chatky nejsou v zimní období vytápěné a nejsou vybavené peřinami. Sociální zarížení je společné ve venkovní budově. 

Okolo penzionu se rozprostírá velký pozemek, travnaté hřiště, ohniště na klasické táboráky, skluzavky pro děti, různé houpačky, provazový žebřík, kolotoč a jiné atrakce.

Penzion je vhodný také pro

  • koňská turistika
  • rodinné rekreace, sportovní soustředění
  • školy i školky v přírodě
  • firemní školení a kurzy
  • lyžařské kurzy pro školy
  • turistické a trampské akce

Fotogalerie

Nejbližší cíle v okolí