Ubytování ve Vinařství Medek

Ubytujte se v Sadech, klidné části Uherského Hradiště, pouhé 3 kilometry od centra. Oba apartmány jsou zcela oddělené, takže vás nikdo nebude rušit. Na vlastní zahradě máte k dispozici pergolu, kde se příjemně klábosí u sklenky dobrého vínka s výhledem do zeleně.

Ubytování ve Vinařství Medek
Lůžka
5
Přistýlky
4
Poskytované služby na pokoji
Samostatný vchod, koupelna, vybavená kuchyně a zahrada s posezením; ručníky, povlečení, mýdlo a fén.
Další služby
Zdarma Wi-Fi, půjčení kol, úschova kol, za příplatek doprava, čaj, káva a pochutiny, řízená degustace vína nebo lahve vína v lednici.
Nekuřácké pokoje
ano

Adresa

Vinařství Medek
Na Kopci 68
Sady
686 01 Uherské Hradiště

Kontakt

telefon: +420 773 581 566
e-mail: vase@vinarstvimedek.cz
www: www.booking.com/hotel/cz/medek-wine-makers.cs.html

Další informace

Plně vybavený apartmán se samostatným vchodem

K dispozici máte vlastní vybavenou kuchyňku s plynovým vařičem a lednicí. To se kuchtí jedna radost i během delšího pobytu. Ráno vás probere některý z čajů nebo káva Dolce Gusto a večerem vám může dělat společnost naše domácí vychlazené vínko.

Wi-Fi, televize a vlastní koupelna je samozřejmostí, rozhodně s sebou nemusíte tahat ručníky, povlečení, mýdlo nebo fén. Hosté chválí pohodlí našich lůžek, takže o kvalitní spánek máte postaráno.

Umíme zajistit i vyprání prádla nebo snídani.

Kapacita apartmánů

Studio má velké dvojlůžko a rozkládací gauč, je tedy ideální pro páry a rodiny do dvou mladších dětí. Apartmán má jednu ložnici se třemi samostatnými postelemi a průchozí obývací prostor s rozkládacím gaučem, ideální pro party přátel nebo větší rodiny.

Nárazově máme k dispozici apartmán do sedmi lidí v Kulturním domě (o 150 metrů níže), vhodný pro bandu kamarádů na přespání po náročné akci ve sklepě.

Parkování a uložení kol

Apartmán je v kopci uprostřed romantické „italské uličky“, úzké a klikaté. Pokud se nebojíte, můžete si zastavit přímo u apartmánu, vyskládat věci a pak auto zaparkovat u kostela, 100 metrů nad apartmánem.

Kola si uložíte v zastřešeném uzamykatelném prostoru, od kterého dostanete klíč.

Ceny ubytování a volné termíny

Platíte 550 Kč za osobu a noc, pokud je ubytování spojeno s degustací ve vinařství. Nezapočítávají se malé děti, kteří s vámi spí na lůžku nebo v dovezené postýlce. Zálohovou fakturu pro úhradu posíláme e-mailem na celou částku.

Při přímé rezervaci telefonicky nebo e-mailem aspoň na 3 noci od nás dostanete lahev našeho vína zdarma. Při dlouhodobém pobytu nad 10 dnů se domluvíme na nějaké další tekuté odměně za věrnost :-)

Volné termíny s aktuálními cenami je možné ověřit na naší booking stránce.

Degustace ve sklípku s vinařem

Víno máme rádi a sami ho pijeme, takže do něj zásadně nepřidáváme žádnou potravinářskou chemii, jen minimální množství síry — a i tak máme 4-5x méně síry než v lahvi z obchodu, takže po našem víně hlava bolet nebude.

Naše vína jsou nefiltrovaná, takže si zachovávají přirozenou vůni a chutě. Abychom uhlídali kvalitu, vyrábíme ho jen v mikroměřítku a téměř vše vypijeme nebo vyprodáme v lahvích ze sklepa. Rádi vám vše představíme a provedeme vás našimi víny i životem vinaře. Vybrat si můžete od rychlokoštu až celonoční posezení, jednotlivé varianty koštů s cenami najdete na webu vinařství.

A pokud s námi budete chtít strávit víc času, můžeme si popovídat u grilu a k tomu otevřít nějaký hezký archivek. Tak kdy se stavíte?

Rezervujte u paní Medkové na 773 581 566.

 

 

Fotogalerie

Nejbližší cíle v okolí