Rekreační areál Pod Šaumburkem

Rekreační areál Pod Šaumburkem se nachází v krásné přírodě - v lesích Hostýnských vrchů, pod Kelčským Javorníkem v malebné obci Rajnochovice.

Rekreační areál Pod Šaumburkem

Adresa

Pod Šaumburkem
Rajnochovice 17
768 71 Rajnochovice

Kontakt

telefon: +420 724 412 960, +420 910 021 650
e-mail: recepce@podsaumburkem.cz
www: www.podsaumburkem.cz/

Další informace

Ubytovací komplex ve stylu horské chaty je citlivě začleněn do okolní přírody, která celoročně nabízí rozmanité příležitosti k turistickému i sportovnímu vyžití. Zříceniny nedalekého středověkého hradu Šaumburk daly jméno postupně zvelebovanému areálu, vhodnému pro sportovní pobyty, dovolenou s dětmi, školní výlety a lyžařské kurzy, školení i rodinné oslavy.

Ubytování:

Rekreační areál má vlastní ubytovací kapacitu pro 70 osob s možností dalších přistýlek v chatě takzvaného švýcarského typu. Pokoje mají vlastní sociální zařízení, bezplatný přístup na wi-fi, lodžii s výhledem do okolní přírody a jsou všechny nekuřácké. Pracovníci recepce vám poskytnou další informace a poradí vám s tipy na výlety a akce v okolí.

V ceně ubytování jsou snídaně. Polopenzi či plnou penzi nabízíme pro skupinové pobyty dle individuální dohody. Pokoje

K dispozici jsou dvoulůžkové, třílůžkové a čtyřlůžkové pokoje s vlastním sociálním zařízením. U většiny pokojů je možnost přistýlky. Pokoje mají vlastní toaletu a koupelnu s vanou nebo sprchovým koutem s ručníky. Vybrané pokoje jsou vybaveny TV. Uklidňující výhled z pokojů do okolních smíšených lesů, které celý areál obklopují je nenahraditelný. Apartmány

Pokud chcete pro sebe a svou rodinu či přátele více prostoru, můžete si vybrat ze čtyř apartmánů. Jde vždy o dva pokoje se společným sociálním zařízením, kapacitu lůžek lze navýšit přistýlkami. Na pokojích jsou k dispozici ručníky. Oproti běžným pokojům jsou v apartmánech navíc konferenční stolky s křesílky pro večerní posezení nebo společenské hry.

Stravování:

Srdcem rekreačního areálu Pod Šaumburkem je kuchyně. Tady naši kuchaři připravují krajové speciality i oblíbené lehké pokrmy, které servírujeme v naší restauraci. Skvělé jídlo z čerstvých surovin je základem vynikající kuchyně, kvůli které se k nám opakovaně vracejí hoteloví hosté i náhodní turisté. V letní sezonu servírujeme pokrmy na venkovní zahrádce, v chladnější dny láká posezení uvnitř restaurace s denním barem. Přijďte ochutnat! Nechybí ani skvělé pivo na čepu.

Podzemní prostory pod rekreačním areálem skrývají velké překvapení. Najdete zde stylovou vinárnu pro 50 osob, s posezením u dřevěných stolů v oddělených rohových boxech. Pocit útulnosti a domácího prostředí dodává vinárně velký krb. Praskání dřeva v krbu a přírodní sálavé teplo oceníte zejména v chladných dnech. Vinárnu si lze pronajmout samostatně pro různé soukromé i firemní akce.

Relaxace:

V hotelu můžete využít také rekondiční centrum a služby - saunu, masáže, parafínové zábaly.

Ke sportovnímu vyžití a relaxaci jsou k dispozici dva tenisové kurty, ruské kuželky, stolní tenis, volejbal, malé fotbalové hřiště, badminton, horská kola, kulečník, biliard, šipky, stolní fotbal a společenské hry.

Pro skupiny osob zajistíme dle přání paintball, lukostřelbu nebo projížďky na čtyřkolce. Pro začátečníky i pokročilé zajišťujeme projížďky na koních a v bryčce.

Fotogalerie

Nejbližší cíle v okolí