Hotel Rusava

Ve valašské obci Rusava, v srdci Hostýnských vrchů, uprostřed krásné přírody, cca 10km od Bystřice pod Hostýnem. Hotel je křižovatkou turistických tras i cyklotras, klidnou polohou a vybavením je ideálním místem k relaxační dovolené. Návštěvníkům hotelu je k dispozici nový krytý bazén.

Hotel Rusava

Adresa

Hotel Rusava
Rusava 334
768 41 Rusava

Kontakt

telefon: +420 573 392 076, +420 777 794 700
fax: +420 573 392 076
e-mail: recepce@hotelrusava.cz
www: www.hotelrusava.cz

Další informace

Hotel I (hlavní budova) 

Hostům je nabízeno ubytování v 31 – 2,3 a 4 lůžkových pokojích s celkovou kapacitou 90 lůžek z toho 2 apartmány standard, 1 svatební a 1 bezbariérový pokoj pro imobilní. Pokoje jsou vybaveny na úrovni ***, jejich samozřejmou součástí je TV se satelitními programy, koupelna se sociálním zařízením, některé pokoje s balkonem nabízí nádhernou vyhlídku na okolní krajinu.

Hotel II

Levnější hotel umístěn cca 100 m od lyžařského areálu "Ski areál Rusava". Hostům je nabízeno ubytování ve 2,3 a 4 lůžkových pokojích s celkovou kapacitou 53 lůžek. Vybaveny jsou jednoduše a účelně včetně sociálního zařízení se sprchou. Součástí hotelu je sál s kapacitou 200 osob a salonek s kapacitou 30 osob.

Chatky

Deset čtyřlůžkových chatek s možností přistýlky, které jsou vybaveny jednoduše a účelně včetně sociálního zařízení se sprchovým koutem a balkonem. Jedna chatka po celkové rekonstrukci s kuchyňkou a sociálním zařízením. Ložnice u všech chatek je umístěna v patře. Možnost použití vlastních spacích pytlů a povlečení. V areálu je k dispozici ohniště a možnost zapůjčení grilu.

Bungalov

Dva bungalovy s pěti pokoji po čtyřech lůžkách, s celkovou kapacitou 40 osob. Bungalovy jsou určeny pouze pro letní provoz a svým základním vybavením odpovídají standardu kempového typu se společným sociálním zařízením a terasou. Možnost použití vlastních spacích pytlů a povlečení. V areálu je k dispozici ohniště a možnost zapůjčení grilu. Rezervace je možná od 12 osob.

Vybavení:

Restaurace, bar, dětský koutek, terasa, nekuřácké jídelny, salonek, konferenční sál, výtah, hotelové wellness centrum (whirlpool, sauna, pára, lymfoven), koupele a masáže (hydromasážní vana, bylinná koupel, přísadová koupel), bowling, dětské hřiště (trampolína, lezecká stěna, venkovní stolní tenis, bazének v letních měsících), venkovní gril, možnost zapůjčení kol, koloběžek, cyklomap a sportovního náčiní, stolní tenis, na recepci - úschovna cenných předmětů, směnárna, připojení k internetu, počítač, na objednávku – kosmetika, pedikúra, kadeřnictví.

V zimním období je návštěvníkům k dispozici lyžařský vlek s umělým zasněžováním a osvětlením:  Rusava SKI, s. r. o. – lyžařský vlek Tatrapoma se nachází 200 m od hotelu. Solárně vyhřívané městské koupaliště s tobogánem vzdálené od hotelu cca 100 m. Pro klienty hotelu je k dispozici možnost zakoupení zvýhodněné permanentky.

Fotogalerie

Nejbližší cíle v okolí