Penzion U Raztoky

Penzion U Raztoky leží v klidné části obce Rusava ze všech stran obklopen lesy. Polohou v centru hostýnských hor i svým vybavením je hotel ideálním místem nejen pro klasickou rodinnou dovolenou, ale i pro pořádání firemních akcí, dětských rekreací, sportovních soustředění, ozdravných pobytů a další příležitosti.

Penzion U Raztoky

Adresa

Penzion U Raztoky
Rusava 36
768 41 Rusava

Kontakt

telefon: +420 777 341 831
e-mail: info@penzionuraztoky.cz
www: www.penzionuraztoky.cz

Další informace

Ubytování

 

Penzion U Ráztoky Vám nabízí komfortní a příjemné ubytování ve dvoulůžkových, třílůžkových a čtyřlůžkových pokojích a v apartmá s možností přistýlky o celkové kapacitě 90 míst. Apartmány jsou k dispozici od dubna do října.

Penzion nabízí

  • 15 dvoulůžkových pokojů
  •  6 třílůžkové pokoje
  •  4 čtyřlůžkové pokoje
  •  3 apartmá
  •  4 studia s kuch.koutem

Standartní pokoje mají vlastní sociální zařízení (sprchovaý kout). Součástí apartmá je vlastní soc. zařízení a kuchyňka. Studia s kuch.koutem jsou větší než standartní pokoje, kde se nachazí kuchyňský kout a ložní kout + každé studio má vlastní soc. zařízení.

Stravování

Restaurace s bezbariérovým přístupem je hlavním stravovacím zařízením hotelu nejen pro hotelové hosty, ale i pro turisty. Během celého dne si lidé mohou vybrat pokrmy z bohatého jídelního lístku. V letních měsících je k dispozici velká letní terasa.

Fotogalerie

Nejbližší cíle v okolí