Oneness Centrum

Vzdělávací centrum Oneness centrum se nachází v přírodním parku Hostýnské vrchy, v obci Rusava, nad loukami a pastvinami na úbočí kopce Pardus. Chata slouží zejména skupinovým pobytům zaměřeným na sebepoznání a rozvoj tvořivosti dospělých i dětí.

Oneness Centrum

Adresa

Oneness Centrum
Rusava 296
768 41 Rusava

Kontakt

telefon: +420 573 392 064, +420 774 903 056
e-mail: onenesscentrum@seznam.cz
www: www.onenesscentrum.cz

Další informace

Provoz kulturního centra je nekomerční. Centrum není ubytovací a stravovací zařízení, poskytuje pouze specializované kulturní služby formou pobytů. Provoz domu je přizpůsoben účelu a programům centra, které je otevřeno široké veřejnosti, od malých dětí po dospělé.

Pro vícedenní pobyty slouží k přespání pokoje v 1 . patře domu. Je zde 15 dvoulůžkových pokojů s přistýlkou, 1 třílůžkový (s patrovou postelí), 1 čtyřlůžkový (rodinná postel s palandou + samostatné lůžko), 1 pětilůžkový pokoj. Všechny pokoje jsou vybaveny umyvadlem s teplou a studenou vodou a jsou jednoduše, ale útulně zařízeny. Nové sociální zařízení je na patře. Dvanáct pokojů jihozápadní strany má balkon s výhledem do údolí. V přízemí se nachází místnost s kapacitou 40 - 50 osob (zde je k dispozici koberec a pohodlné polštáře). Vedlejší místnost s krbem, tzv. "krbovna", pojme až 21 osob a využívá se zejména jako jídelna. V patře je místnost pro 15 - 20 osob (divadlo, terapie...).

V kuchyni vaří stravu vegetariánskou či makrobiotickou, vždy z čerstvých potravin, podle aktuálních možností v biokvalitě.

Fotogalerie

Nejbližší cíle v okolí