Valašská koliba U SPLAVU

Areál koliby vhodný také pro podnikové školení, svatby,promoce, rodinné oslavy, ajn. Stylově zařízené pokoje včetně sociálního zařízení. Pro soukromé akce jsou k dispozici salonky. Dále jsou k dispozici tenisový kurt a hřiště proplážový volejbal, pro zdraví a osvěžení je sauna. Pro ubytované půjčování kol. Kolem areálu vede nově vybudovaná cyklostezka, vhodná pro cykloturistiku, kolečkové brusle. V přímém dosahu areálu koupání v řece Bečvě, vhodné taky pro rybaření. V zimním období je na stezce strojově upravovaná běžecká stopa.

Valašská koliba U SPLAVU
Třída
***
Lůžka
25
Výčet poskytovaných služeb v zařízení
bar, dětské hřiště, dietní strava, faxové služby, hřiště, pokojová služba, prodej upomínkových předmětů, programy pro hosty, přístup na Internet, půjčovna kol, restaurace, satelit, sauna, sejf, společná televizní místnost, sprcha, tenisové kurty, terasa, transfery z a na letiště, úschovna cenných předmětů, úschovna kol, úschovna lyží, vana, vyhrazené parkoviště, WC, zahrada
Recepce otevřena od
dle potřeby
Recepce otevřena do
dle potřeby
Poskytované služby na pokoji
balkon, minibar, pokojová služba, přípojka na internet, satelit, sprcha, TV na pokoji, vana, WC
Další služby
Stravování v restauraci po celý den Stylově zařízené pokoje včetně sociálního zařízení Pro soukromé akce jsou k dispozici salonky Venkovní zahrádka s obsluhou a grilem Dále jsou k dispozici tenisový kurt a hřiště proplážový volejbal Pro zdraví a osvěžení je sauna Pro ubytované půjčování kol Areál koliby vhodný také pro podnikové školení, svatby,promoce, rodinné oslavy, ajn. Kolem areálu vede nově vybudovaná cyklostezka, vhodná pro cykloturistiku, kolečkové brusle. V přímém dosahu areálu koupání v řece Bečvě , vhodné taky pro rybaření. V zimním období je na stezce strojově upravovaná běžecká stopa.
Jazyky personálu
anglický, český, německý, polský, ruský, slovenský
Nekuřácké pokoje
ano
Akceptované způsoby platby
EuroCard / MasterCard, hotově v Kč, VISA
Přístupnost tělesně postiženým
Vstup do objektu bez schodů nebo rampou Přístupnost všech oddělení – dveře 80 cm Úprava WC – madla a prostor pro vozík

Adresa

Valašská koliba U Splavu
Hovězí 89
756 01 Hovězí

Kontakt

telefon: +420 571 445 112, +420 607 520 386
e-mail: koliba@kamu.cz
www: www.kamu.cz

Další informace

Fotogalerie

Nejbližší cíle v okolí