Rekreační a konferenční středisko Sola Gratia

Na úpatí poutního místa Hostýn najdete anglický park s vilou ze 30.let minulého století a vedlejší chaloupku s celkovou kapacitou 60 lůžek. Přijeďte k nám pro nezapomenutelné zážitky. Pomůžeme Vám zorganizovat svatbu, rodinné oslavy, firemní akce nebo školení. Ubytování nabízíme ve třech budovách v areálu. K dispozici máme 23 pokojů pro celkem 75 lidí. V hlavní budově najdete kromě pokojů i prostornou halu s krbem a velkými okny s výhledem do dalekého okolí, jídelnu s venkovním posezením, bar s širokou nabídkou alkoholických i nealkoholických nápojů, knihovnu a zimní zahradu. V rozsáhlém lesoparku je několik dalších budov k volnočasovému nebo pracovnímu setkávání. V zahradě je možno k zábavě vyžít prosklený altán s krbem. V kuželně je pingpongový stůl, pálky i míčky zapůjčíme. U chaloupky je ohniště s posezením, je možné zapůjčit pojízdný gril i pruty na opékání. U hlavní budovy je zastřešené venkovní posezení pro 30 osob.

Rekreační a konferenční středisko Sola Gratia

Adresa

SOLA GRATIA
Lázně 550
768 61 Bystřice pod Hostýnem

Kontakt

telefon: +420 602 777 262
e-mail: sola.gratia@diakonie.cz
www: www.sola.cz

Další informace

Areál s celoročním provozem nabízí pobyt a programy vhodné jak pro jednotlivce, páry, seniory, rodiny s dětmi i skupiny. Svým charakterem umožňuje také pořádání různých kulturních akcí, pracovních setkání, vzdělávacích seminářů a kondičních kurzů. Příjemná rodinná atmosféra vás obklopí od prvního okamžiku a bude vás provázet celým pobytem. Přispějí k ní nejen stylové interiéry, zimní zahrada a útulně zařízené pokoje, ale hlavně přátelský a vstřícný přístup personálu, který je tu skutečně pro vás.

Kapacitu hotelu tvoří 3 samostatné budovy.
Vila nabízí ubytování ve 14 pokojích s kapacitou 37 lůžek – 8 dvoulůžkových pokojů, 3 třílůžkové pokoje a 3 čtyřlůžkové pokoje.
Chaloupka nabízí ubytování v 7 pokojích s kapacitou 23 lůžek ve 3 dvoulůžkových pokojů, 2 čtyřlůžkových pokoje a 2 pětilůžkových pokojích. V budově je i 3 lůžkový apartmán s vlastní kuchyňkou. V některých pokojích je k dispozici rozkládací sedací souprava, která může být použita jako spaní pro 1 osobu, nebo na přání lze pokoj vybavit přistýlkou.
Turistické apartmány tvoří dva samostatné byty vybavené kuchyňkou a koupelnou.

Areál hostům kromě ubytování, dobrou kuchyni, prostory pro odpočinek i obchodní jednání. Naleznete zde i relaxační centrum s širokou nabídkou masáží, kosmetické služby a od poloviny roku 2012 i nově vybudovanou wellness zónu nabízející parní kabinu s mořským klimatem, kombinovanou saunu, tepidárium, vířivku pro 7 osob, fitness centrum a spoustu dalších vnitřních i venkovních aktivit.

 

Fotogalerie

Nejbližší cíle v okolí