Hotel Augustiniánský dům****

Exkluzivní čtyřhvězdičkový wellness hotel Augustiniánský dům, často nazýván i Augustiánský dům, se nachází v malebných Luhačovicích. Specifikem domu je zážitková gastronomie, moderní wellness centrum, konferenční sál, sportovní areál, tenisové kurty, minigolf, hlídané parkoviště. Je to místo, kde v Luhačovicích nejčastěji pobýval a tvořil Leoš Janáček. V Augustiniánském domě můžete uspořádat firemní akci, teambuilding, konferenci nebo si užít romantický pobyt.

Hotel Augustiniánský dům****
Třída
****superior, dle oficiální certifikace AHR ČR
Lůžka
53

Adresa

Augustiniánský dům
A.Václavíka 241
Pražská čtvrt
763 26 Luhačovice

Kontakt

telefon: +420 577 113 666
e-mail: recepce@augustian.cz
www: www.augustian.cz

Další informace

Hotel nabídne hostům 26 reprezentativně vybavených pokojů a luxusní apartmá, restauraci s nabídkou zážitkové gastronomie, konferenční sál s 56 místy, salonek pro 10 osob. Je zároveň místem, kde v Luhačovicích pobýval a tvořil Leoš Janáček. Nabídne Vám rodinnou atmosféru, všestrannou péči, tým profesionálů z oboru hoteliérství, gastronomie, wellness i kongresové produkce.

V Augustiniánském domě budete moci sami odpočívat či relaxovat s přáteli, bavit se i sportovat, uspořádat firemní akci, teambuilding či konferenci, nebo si užít svůj romantický den.

 

Fotogalerie

Nejbližší cíle v okolí