Depandance Skanzen

Depandance Skanzen disponuje 17 pokoji ve složení 10x dvoulůžkový pokoj, 3x třílůžkový pokoj, 4x čtyřlůžkový pokoj s kapacitou 45 pevných lůžek. Každý pokoj má vlastní sociální zařízení. V pokoji je k dispozici koupelna se sprchou, WC a wifi připojení zdarma. Terárium Modrá Navštivte jednu z nejrozmanitějších terarijních výstav. Výstava je umístěna přímo v prostorech Depandance Skanzen a zahrnuje více než 110 terarijních druhů.

Depandance Skanzen
Lůžka
45
Výčet poskytovaných služeb v zařízení
Ubytování v pohodlných pokojích s koupelnou, kabelovou TV a telefonem s přímou volbou, Velký výběr jídel v hotelové restauraci s těsně přiléhající zahradní letní terasou, Moravskou stylovou vinárnu s možností ochutnávky vín z vynikajících vinařských oblastí, Vlastní parkoviště, pronájem společenských prostor, ochutnávky vín.
Recepce otevřena od
nepřetržitě
Poskytované služby na pokoji
V pokoji najdete koupelnu se sprchou a WC, televizi s kabelovým příjmem, telefon s přímou volbou.
Akceptované způsoby platby
Hotel u Velehradu přijímá karty EuroCard, MasterCard, VISA, JCB a Dinners Club
Přístupnost tělesně postiženým
1 bezbariérový pokoj třílůžkový

Adresa

Hotel U Velehradu
Modrá 134
687 06 Modrá

Kontakt

telefon: 572 508 034
e-mail: recepce@hotelskanzen.cz
www: www.hotelskanzen.cz

Další informace

Hotel se nachází ve vinném kraji nedaleko Starého Města na rozcestí obcí Velehrad a Modrá. Okolí láká k návštěvě památek Velké Moravy, hradu Buchlova, zámku Buchlovice, velehradské baziliky a též krásné okolní přírody. V bezprostřední blízkosti hotelu se nachází rybníky s možností rekreačního využití a rybolovu a též nově zbudovaný Archeoskanzen. K dispozici je restaurace a vinárna s kapacitou 50 - 80 míst. Ubytování je ve 2-, 3- a 4- lůžkových pokojích. Všechny pokoje mají sociální zařízení, TV s kabelovým příjmem, telefon a internetovou přípojku. Hotel nabízí širokou paletu služeb - pořádání svateb, večírků, rautů, školení a seminářů.

Fotogalerie

Nejbližší cíle v okolí