Cykloturistika

Cykloturistika

Přijíždíte do cyklistického a in-linového ráje. Stovky kilometrů stezek pouze pro cyklisty a vyznavače bruslení. Vaším cílem mohou být romantické výlety podél řek, cesty za vínem nebo několikadenní výlety po horách s průvodcem. Připraveny jsou speciální traily a bike parky nabízející nezapomenutelné adrenalinové zážity. 

Cyklostezka Bečva, královna mezi tuzemskými stezkami, Moravská stezka (trasa Eurovelo 4) kolem řeky Moravy a Baťova kanálu, výzvou jsou stovky kilometrů terénních tras, přejezdy malebnými horami i bike arény. Krásnou krajinou moravsko-slovenského příhraničí vás provede Cyklostezka Bevlava.

Více zde: https://www.bevlava.cz/

V regionu dnes najdete dobré služby gastronomie i ubytování. Nechybí půjčovny kol, elektrokol i koloběžek. Kochejte se výhledy, poměřte síly při závodech nebo jen relaxujte v sedle kola. Přehled tras i cykloakcí najdete ZDE. Virtuálně si trasy můžete předem projet ZDE.

Průvodce "Cykloturistika pro každého" je k dispozici na informačních centrem v turistickém regionu Východní Morava, stáhnout si jej můžete ZDE.