Den Zlínského kraje

Den Zlínského kraje

19. 9. 2020

Budova 21 - Baťův mrakodrap

Pestrý program pro celou rodinu, plný zábavy i poučení, nabídne Den Zlínského kraje, který se uskuteční v sobotu 19. září 2020 ve Zlíně. Probíhat bude od 9 do 21.30 hodin v Baťově mrakodrapu a přilehlém okolí - na platformě 14I15 BAŤOVA INSTITITU, na Parkovišti CREAM a na Vavrečkově ulici.

Na Vavrečkově ulici bude celý den probíhat výstava moderní zemědělské techniky a budou se zde konat projížďky v kočáru s koňmi ze Zemského hřebčince Tlumačov. Svou činnost a dovednosti představí hasiči a záchranáři.

V Baťově mrakodrapu budou opět v pravidelných intervalech organizovány oblíbené projížďky pojízdnou Baťovou pracovnou. K vidění budou také zajímavé výstavy. Na terase v 16. etáži mohou zájemci pozorovat Slunce díky asistenci hvězdářů ze Vsetína anebo si prohlédnout bronzový model Zlína a pokochat se krásným výhledem na okolí krajského města prostřednictvím dalekohledů.

Platforma 14I15 BAŤOVA INSTITUTU bude hostit stánky s nejlepšími potravinářskými produkty oceněnými např. Perlou Zlínska. Své umění zde předvedou i mistři lidových řemesel. Na pódiu se o pestrý program postará Dechový orchestr mladých a mažoretky, Dívčí saxofonový orchestr Luhačovice, cimbálová muzika, žáci ZUŠ, Avion Big Band, soubor Ondráš a večer kapela Argema.

Děti se můžou vyřádit na dopravním hřišti BESIP a také v Jump parku FABRIKA, který bude fungovat po celý den. 

Neodmyslitelnou součástí Dne Zlínského kraje je prodej vynikajících lahůdek i nápojů regionálních výrobců – přijďte je podpořit!

Podrobný program najdete na https://denzk.cz/

 

další top akce

akce dnes