Garden Food Festival

Garden Food Festival

19. - 23. 8. 2020

Uherské Hradiště

Nejchutnější festival jídla a pití v Uherském Hradišti. Garden Food Festival nabídne od 19. do 23. srpna jak regionální pochutiny, tak delikatesy z celého světa i bohatý doprovodný program. 

Svátek dobrého jídla a pití odstartuje v tomto roce už ve středu 19. srpna, a to nabídkou degustačních menu v několika uherskohradišťských restauracích, ochutnávkou piv za účasti pivního someliéra v restauraci Dobré pivo a degustací vín z Rakouska a Vinařů od Hradiště v Mojí vinotéce. V pátek večer pak na Kolejním nádvoří vystoupí Lukáš Hejlík se svými pořady Listování a Gastromapa.

Hlavní program se bude odehrávat o víkendu ve Smetanových sadech. Návštěvníci se můžou těšit na show lokálních šéfkuchařů, soutěžících televizní soutěže MasterChef a Markéty Hrubešové. Atmosféru doplní cimbálová muzika, Honza Grebík a filmy v letním kině. Návštěvníci Garden Food Festivalu ochutnají například africká jídla, burgery, grilované speciality, sladké potěšení, ale i regionální dobroty, skvělou kávu, lahodné víno i několik druhů piva.

A protože se jedná o rodinný festival, organizátoři mysleli i na děti, na které čeká Bambinoparty Stage. Tam se nejmenší dočkají programu s Pájou Chabičovským, kouzelníkem, zpěvačkou Kačulí Pokornou, bublinkovou show a pohádkovým lesem. Středisko volného času Klubko připravuje zábavnou gastro stezku.


Festival proběhne za zpřísněných hygienických opatření. Na všech festivalových místech budou dostupné dezinfekční prostředky.

Vstupné 90 Kč včetně čipu (pokud máte čip ze Slováckého léta, zaplatíte pouze 50 Kč). Platit budete pomocí čipového systému. Zbylé finance se budou vracet elektronicky po dobu 14 dní po skončení akce. Čip se vstupenkou můžete zakoupit v Městském informačním centru v Uherském Hradišti nebo v partnerských restauracích od 3. 8. 2020. Současně si zde můžete nabít libovolnou částku pro konzumaci.

další top akce

akce dnes