Léčebné pobyty

Léčebné pobyty

 Luhačovicích  se  léčí  nemoci  dýchacího a  trávicího  ústrojí, nemoci a poruchy látkové výměny, pohybového ústrojí, oběhového ústrojí, nemoci nervové, cukrovka, onkologická onemocnění. S výbornými výsledky se zde léčí dospělí i děti, novinkou je léčba dětí od 1,5 roku. V nabídce jsou pobyty samoplátců,  k relaxaci jsou velmi oblíbené wellness hotely. 

Luhačovice - účinná léčba a krásné prostředí

Lázeňská léčba využívá blahodárných účinků přírodních léčivých vod a příznivého klimatu v kombinaci s nejmodernějšími léčebnými a rehabilitačními metodami a vždy pod dohledem lékaře. Lázně nabízejí 60 účinných procedur - přírodní léčivé zdroje doplňuje léčebná rehabilitace, reflexní terapie, lymfatické drenáže, masáže, hydroterapie, fyzikální terapie a dietoterapie. Minerální voda Vincentka se díky své účinnosti stala legendou.

Luhačovice - účinná léčba a krásné prostředí

Minerální prameny

Voda je hlavní podmínkou existence života na Zemi. O to více si ceníme množství pramenů a studánek, kterými je Východní Morava známá. Minerální prameny umožnily vznik léčebných lázní, lesní studánky, které naleznete ve všech pohořích Východní Moravy, zase dávají příležitost k osvěžení při turistických výletech.

Mnohé prameny svou zázračnou silou daly vzniknout legendám a také vedly k založení řady poutních míst. Málokteré lázeňské město může nabídnout tak vlídnou atmosféru, dokonalou péči, pestré kulturní programy a k tomu rozmanitou nabídku aktivního vyžití, jako právě Luhačovice. Unikátní architektura lázeňských domů z dílny slovenského básníka dřeva Dušana Jurkoviče okouzluje po staletí každého návštěvníka. Totéž platí pro útulné hotely dýchající prvorepublikovou noblesou. Sestava 17 luhačovických minerálních pramenů má celoevropskou proslulost. Nejznámější Vincentka zachránila hlas nejednomu učiteli či zpěváku. 

Minerální prameny

Síla sirnatých pramenů

Sirnaté lázně Ostrožská Nová Ves, Lázně Leopoldov-Smraďavka Lázně Kostelec u Zlína jsou vyhlášenými lázeňskými místy s minerálními prameny obsahujícími sloučeniny síry. Tyto vody mají ojedinělé účinky při léčbě řady kožních chorob a poruch pohybového aparátu. Když k tomu přidáme odbornou péči personálu a příjemné prostředí, stanou se tyto lokality výbornou volbou pro vaši zdravou dovolenou.

Síla sirnatých pramenů