Objevte dovolenou, zážitky, výlety na Východní Moravě 2021

Máte rádi dobrodružství s dětmi? Líbí se vám výlety po památkách? Vyrážíte na kola? Milujete přírodu? Chcete si pohladit rejnoka? Máte rádi skvělou gastronomii? Už jste objevili kouzlo tradic a folkloru? Nebo si prostě chcete jen užívat v luxusních wellness, lázních či příjemných penzionech? Máte jedinečnou šanci. Východní Moravu pro rok 2021 vám servírujeme jako na dlani. Stačí jen nakouknout a udělat si radost. Řada hotelů a provozovatelů atraktivit představuje rozličné zajímavé nabídky, dárkové poukazy, zvýhodněné pobyty. Tak neváhejte! A vyrazte poznávat a vychutnávat Východní Moravu.

Objevte dovolenou, zážitky, výlety na Východní Moravě 2021

Poznejte Kroměříž a okolí

UNESCO, to je to oč tu běží. Krásný zámek, nádherná Květná i Podzámecká zahrada, stojí za zhlédnutí nejenom s partou kamarádů, ale třeba s dětmi, s celou rodinou. Městečko je typické svou malebností a příjemnou atmosférou. Zcela jistě oceníte posezení v některé z místních útulných kaváren. Objevit však můžete i okolí. Třeba se vydat na kole do Chřibů na Bunč nebo Hostýnských vrchů, vystoupat na místní rozhledny, vidět větrné mlýny, navštívit jedno z nejkrásnějších poutních míst Svatý Hostýn, strávit víkend v Holešově. Proto, neváhejte. Objevte místa, která jste doposud neobjevili. Klikněte.

Poznejte Kroměříž a okolí

Slovácko tradiční, zábavné a pestré

Pokud máte rádi tradice, lahodné víno, výbornou gastronomii, toulky mezi vinicemi, kouzlo malebných vesnic, vydejte se na Slovácko. Zažijte slunnou atmosféru tohoto místa třeba s rodinou a dětmi v Kovozoo, s kamarádkou při procházce v okolí Velehradu a Modré, s partou kamarádů na kolech při putování po cyklostezkách, jako námořníci na Baťově kanále nebo jako požitkáři při degustaci vína a lokálních dobrot. Energii načerpáte v panenské přírodě Bílých Karpat, krajinu Chřibů a okolí můžete obdivovat z ptačí perspektivy! Láká vás Slovácko? Klikněte!

Slovácko tradiční, zábavné a pestré

Vychutnejte si Valašsko všemi smysly

Najdete zde vše, co vaše tělo i duše žádá. Krásnou panenskou přírodu, kterou můžete poznávat pešky nebo na kole. Síť cyklostezek a rozličných tras či trailů vás bude bavit. Stejně jako ochutnávání místních specialit, včetně valašských frgálů, které se můžete naučit péct na kurzu pečení ve Velkých Karlovicích. Komplexní relax nabídnou místní hotely, které jsou koncipovány v duchu „wellbeing“. Na výlety můžete vyrazit i do Rožnova pod Radhoštěm, kde najdete krásné tradiční městečko, za zhlédnutí stojí Zvonice Soláň, památník Charlotty Masarykové a mnohé další. Takže? Valašsko na vás čeká. Klikněte.

Vychutnejte si Valašsko všemi smysly

Nádherné lázně Luhačovice

Relax, pohoda, luxusní hotely, útulné penziony. To vše nabízejí nádherné lázně Luhačovice. Užít si dovolenou či prodloužený víkend právě zde stojí zcela jistě za to. Bude vás bavit nejenom městečko samotné, kde můžete popíjet lahodné minerální vody, okouzlí vás i „perníkové domky“ architekta Dušana Jurkoviče, příjemné kavárničky a malebná zákoutí. Bonusem navíc je celá řada možností pro zajímavé výlety po okolí. Vyrazit můžete do Bílých Karpat a poznat kraj Žítkovských Bohyní, v Uherském Brodě nakouknout na historii Jana Amose Komenského, ve Vizovicích zhlédnout krásný zámek, a ve Zlíně? Funkcionalistická architektura je fenomén, stejně jak samotný příběh rodiny Baťů. A co teprve ZOO Zlín? Rejnoka si pohladíte jen tady. Neváhejte. Vyrazte do Zlína nebo Luhačovic na den, na dva, nebo i více. Záleží jen na vás. Klikněte.

Nádherné lázně Luhačovice

 

Chcete také prezentovat vaši nabídku na www.vychodni-morava.cz, kontaktujte destinační management ve vaší turistické oblasti.