Organizované plavby

Organizované plavby

Proplujte se romantickou lužní přírodou, poznejte zajímavosti regionu a odneste si zážitek v podobě plavby na lodi. V letních měsících můžete využít nabídku večerních plaveb s ochutnávkou vína

Netradiční plavbu po Baťově kanálu a řece Moravě zažijete na výletní lodi Morava s vyhlídkovou i krytou palubou, barem a WC, s celkovou kapacitou 60 míst. Využít můžete pravidelných plaveb s možností přepravy jízdních kol. Během sezóny pluje loď Morava několikrát týdně ze Spytihněvi do Napajedel, Otrokovic či Uherského Hradiště a zpět. Výletní loď Hollandia vyplouvá z Uherského Hradiště. V Uherském Ostrohu můžete čas využít k návštěvě zámku a jeho expozic – unikátní je ta v podzemí zámku. Ze zámecké věže se můžete porozhlédnout po okolí.  Plavební řád organizovaných plaveb výletní lodi pro prázdninové měsíce najdete ZDE.

V průběhu měsíců červenec a srpen můžete využít nabídku pátečních večerních plaveb s ochutnávkou vína. Nástupní/výstupní místo je přístaviště ve Spytihněvi. Informace o termínech plaveb s ochutnávkou vína najdete ZDE.

Vyhlídkové plavby po řece Moravě se nabízí na trase Kroměříž - Kvasice. Organizovány jsou v měsících červenec a srpen o sobotách a nedělích v 10.00 hodin. Nástup/výstup je možný pouze v Kroměříži. Na lodi není možnost přepravy kol. Informace k plavbě Kroměříž - Kvasice jsou uvedeny ZDE.

Lodě si můžete zapůjčit také pro individuální plavby s rodinou, přáteli, kolegy. Na lodi můžete uspořádat svatbu, rodinnou oslavu i teambuilding. Využijte nabídky na Baťově kanálu a řece Moravě ZDE.