Wellness centra

Wellness centra

Péči o zdraví a procedury k regeneraci organismu si můžete dopřát nejen v lázních, ale i v řadě dalších míst, která jsou k tomu výtečně připravena. Můžete si dopřát bylinné lázně, parní lázně, pivní lázně, koupele s přísadami solí, mořských řas, bylin, bahna z Mrtvého moře, čokoládové i medové zábaly nebo masáž.

Pivní a mořské lázně k odpočinku i posílení imunity

Rožnovské pivní a mořské lázně nabízejí hostům koupele v kvasnicovém pivu, zábaly v mlátě  či  v pivovarských  kvasnicích,  koupele v  mořské  vodě  se  skutečnými  mořskými  řasami, ale také relaxační procedury po staletí osvědčené ve východoasijských kulturách. Kombinace místních tradic a exotických postupů vede k harmonii a uvolnění. Je to jedinečné.

Vydejte se na pěší výlety, vyzkoušejte rovinaté cyklostezky, poznejte nestarší středoevroský skanzen Valašské muzeum v přírodě. Nechce se hýčkat, v Rožnově pod Radhoštěm jste na správné adrese.

Pivní a mořské lázně k odpočinku i posílení imunity

Beskydy - ojedinělá kombinace přírody a relaxace

Za relaxací a odpočinkem se vyplatí cestovat do Beskyd. V resortu Valachy ve Velkých Karlovicích naleznete vše pro aktivní odpočinek a bezkonkurenční nabídku wellness a relaxačních procedur včetně odpočinku v termálních bazénech. K tomu čerstvý horský vzduch v kombinaci s výtečnou stravou a bezpočet možností zábavy, turistiky a výletů do okolí. Vyzkoušejte novou podobu Grandhotelu Tatra. Zkusili jste někdy, jak se bydlí v tradiční valašské chalupě - dřevěnici? 

Vyzkoušejte to, je to inspirativní, uklidňující a příjemné. Poklid valašské vesnice, ubytování ve valašské dřevěnici, kvalitní gastronomii, stáda oveček, pobyt na statku "na konci světa", lesy plné hub - to lze zažít v resortu Kyčerka ve Velkých Karlovicích-Pluskovci.

Beskydy - ojedinělá kombinace přírody a relaxace

Luhačovice pro aktivní pobyt

Kouzlo Luhačovic působí v každé roční době. Již dávno neplatí, že lázně jsou určeny pouze nemocným. Jsou dokonalým místem pro dokonalou aktivní dovolenou plnou zážitků. Koupaliště, krytý bazén či Luhačovická přehrada nabízejí osvěžující koupání. Bohatá  nabídka  wellness  center  slibuje  klid,  profesionální  péči  a  pohodu  v  každém  počasí.   Cyklostezky či trasy pro in-line brusle pro rodiny s dětmi, terénní okruhy pro horská kola, desítky kilometrů turistických tras. Ale také gastronomické akce, výlety do zajímavých míst v okolí. Víte, že v nedalekých Bílých Karpatech jsou vzácné orchidejové louky? Neváhejte  a  vybírejte,  balzám  pro  tělo  i  duši  je  připraven i pro vás.

Luhačovice pro aktivní pobyt

V nádherné krajině Chřibů zažijte pivní nebo švestkovou lázeň

Nechte své tělo i mysl odpočinout ve stylové měděné vaně, koupele kombinujte se saunováním a užijte si relaxaci v soukromí čisté přírody Chřibů. Vybrat si můžete třeba švestkovou lázeň, z plodu tak typického pro zdejší krajinu. Nebo raději lázeň pivní? Je to na vás. 

Ubytovat se můžete v komfortním hotelu, historickém loveckém zámečku nebo třeba v indiánském týpí. V podhůří Chřibů leží město Kroměříž. Proslulé Hanácké Atény, nabité kulturními programy, historickými uličkami a skvosty zapsanými do seznamu UNESCO poskytuje příležitost k zábavě, lenošení v kavárnách, vycházkám v proslulých zahradách. Nejen Kroměříž, ale také další místa v této lokalitě – třeba Kostelany, Bunč, Osvětimany, Zikmundov, Buchlovice, Boršice, Ostrožská Nová Ves jsou zajímavá

V nádherné krajině Chřibů zažijte pivní nebo švestkovou lázeň

Poznejte mýtickou krajinu Hostýnských vrchů

Místo jako stvořené pro relaxaci a pobyt v čisté přírodě. Vydejte se po turistických trasách pěšky, na kole či na běžkách. Užívejte přírodní krásy, nádherné výhledy, poznejte historické skvosty Hostýnských vrchů. Svatý Hostýn, Rusava, Chvalčov, Tesák, Troják či Bystřice pod Hostýnem – to jsou místa, kde si odpočinete a užijete pobytu v přírodě.  

Na bájném Hostýně navštivte baziliku Nanebevzetí Panny Marie a přeneste se obrazně na modrou oblohu se zlatými hvězdami pod kupolí chrámu. Projděte si zdejší křížové cesty, třeba tu, která nese rukopis architekta Dušana Samo Jurkoviče. Z více než stoleté kamenné rozhledny pohlédněte na širý svět. Naučná stezka Chodník Masarykových v Bystřici pod Hostýnem vám ukáže, jaký vztah k Hostýnským vrchům choval náš první prezident Tomáš Garrigue Masaryk. 

Poznejte mýtickou krajinu Hostýnských vrchů