50. Barum Czech Rally Zlín

50. Barum Czech Rally Zlín

28. - 30. 8. 2020

Zlín, náměstí Míru

Elektrizující atmosféra noční divácké speciálky v centru krajského města. Zážitkový program plný adrenalinu v nejen soutěžním voze, ale také v helikoptéře. Barum Czech Rally Zlín patří mezi nejlépe hodnocené rally Mistrovství Evropy a Mistrovství České republiky.

Na barumce na Vás čeká zážitek doslova na každém kilometru. Své si zde najdou jak praví fanoušci, tak i rodiny s dětmi. Množství doprovodných aktivit a událostí, jejichž kořením je třídenní zážitkový program. Pokud se jej zúčastníte, zažijete na vlastní kůži stejné pocity, jako spolujezdci na nedalekých rychlostních zkouškách. Jestliže adrenalinu zrovna neholdujete, lze rally sledovat nejen ze země, ale je zde i možnost vzlétnout v helikoptéře a kontrolovat dění ze vzduchu. Pro fanoušky a rodiny, které
preferují komfort, jsou připraveny také VIP prostory s bohatým cateringem. Jelikož je rally do jisté míry také turistikou, lze také vyrazit jen tak s přáteli a vyšlápnout si k nějakému zajímavému místu u rychlostní zkoušky. Právě díky těmto možnostem se zlínská rally stává stále vyhledávanější jak u návštěvníků z Česka, tak i u těch přijíždějících ze zbytku Evropy.

 

Videopozvánka na Barum Czech Rally 2020 ZDE.