Search

Slovácké léto 2024

Uherské Hradiště

28. 6. 2024
- 7. 7. 2024
Masarykovo náměstí, Uherské Hradiště
Masarykovo náměstí, Uherské Hradiště

Sedmnáctý ročník sportovně-kulturního festivalu Slovácké léto rozhýbe a roztančí Uherské Hradiště v termínu 28.6.-7.7.2024. Návštěvníci se opět mohou těšit na desetidenní nabídku sportů, hudby a zábavy pro všechny generace.

Na Masarykově náměstí vystoupí Olympic s kapelou Žlutý pes, Kapitán Demo, Argema, Iné Kafe, Alkehol, Pokáč, Majk Spirit, Vypsaná fixa, No Name a Reflexy. Kromě úvodního koncertu festivalu, legendy Olympic, jsou všechny koncerty přístupné zdarma. Je však možné zakoupit si vstup do VIP zóny na každý koncert. Na menší stage budou jako vždy hrát nejlepší regionální kapely: Tabák – Kabát revival, Honza Grebík, Focus Rock, Doctor’s Band, Akustyk, DJ Kharma nebo Kumpáni.

Plážový volejbal opět nabídne několik skvělých turnajů: CZ OPEN (registrované i neregistrované ženy), CZ OPEN (registrovaní i neregistrovaní muži) nebo CZ MIX PROFI NIGHT. Nebudou chybět ani svazové turnaje: U20 dívky, Muži 3*** a Ženy 2**.

I nabídka dalších sportů bude tradičně pestrá. Organizátoři chystají plážový fotbal, Žhavé běhy, pétanque, cyklistiku, fitness, Nordic Walking, florbal, tenis, šifrovačku, spikeball, sportovní tábor pro děti a další.

Doprovodný program na Jezuitské koleji, nádvoří Reduty a v Redutě myslí na děti i dospělé. Nabídne představení My na to máme (Divadelní ochotnický spolek Sokol Staré Město), Švanci studio a hosté (Petr Švancara), folklorní večer, tančírnu a odpoledne s dechovkou. Děti si užijí pohádku Slováckého divadla Anička a bylinkové kouzlo, prezentaci Festivalu IQ Play, sportovní aktivity nebo zábavný pořad.

I v letošním roce uspořádají organizátoři benefiční večery. Vloni Slovácké léto přispělo na dobrou věc 141 300 korunami. Za celou dobu trvání už festival získal díky benefičním aktivitám více než 1 milion korun.

Kontakty a odkazy:

Smsticket: https://www.smsticket.cz/poradatele/1q0po4/slovacke-leto

Web: www.slovackeleto.cz

Facebook: https://www.facebook.com/slovackeleto/

Instagram: https://www.instagram.com/slovackeleto/

YouTube: www.youtube.com/slovackeleto/

Kontaktujte nás

Napište svůj požadavek a my se Vám co nejdříve ozveme