Search

Relax a wellnes

Východní Morava

Lázeňská místa a moderní rekreační resorty jsou zárukou dokonalé relaxace a odpočinku. K tomu přispívají autentické přírodní podmínky několika oblastí. Léčebné pobyty si nejvíce užijete v největších moravských lázních v Luhačovicích či v Ostrožské Nové Vsi. Wellness pobyty pak nabízí v podstatě celý region. V péči o tělo a duši si lze užít i speciální pivní či švestkové koupele, čokoládové i medové zábaly nebo masáže.

Luhačovice a okolí

Léčivé minerální prameny i krásné stavby

Největší moravské lázně Luhačovice nabízejí skvělou lázeňskou péči a především pohodu. Jsou držitelem prestižního ocenění EDEN, evropské soutěže o nejkrásnější destinaci. Okouzlí vás malebná architektura Dušana Jurkoviče i krásná okolní příroda. Za pozornost stojí lázeňská kolonáda s halou Vincentka. Za relaxací se vyplatí cestovat také do okolí. Léčivé účinky sirnatých pramenů pocítíte v Kostelci u Zlína, který je vyhledávaným místem golfistů.

Ojedinělá kombinace přírody a relaxace

Za relaxací a odpočinkem se vyplatí cestovat do Beskyd. V několika horských resortech naleznete vše pro aktivní odpočinek a bezkonkurenční nabídku wellness a relaxačních procedur. K tomu čerstvý horský vzduch v kombinaci s uklidňující krásou přírodního prostředí a výtečnou gastronomií. Tato oáza klidu je vyhledávaným cílem po celý rok.

Beskydy

Bílé Karpaty

Mystická krása a ticho v přírodě

Biosférická rezervace CHKO Bílé Karpaty, která je pod ochranou UNESCO, je místem pro milovníky autentického prostředí. Zažijete zde mystiku a drsnou krásu Moravských Kopanic, ale cítit se tu budete v hotelích i penzionech jako v bavlnce. Můžete si zde dopřát bylinné lázně, parní či pivní lázně nebo speciální zábaly a masáže.

Relaxační procedury v nádherné krajině

V nádherné kopcovité krajině pohoří Chřiby zažijete příjemné chvíle v přírodě a nedotčených lesích. Na stejnojmenném kopci je zde již z dálky vidět královský hrad Buchlov. Řada minerálních pramenů dala v této krajině vzniknout lázním. V podhůří Chřibů leží město Kroměříž s nádherným Arcibiskupským zámkem, Květnou a Podzámeckou zahradou (UNESCO).

Chřiby

Kontaktujte nás

Napište svůj požadavek a my se Vám co nejdříve ozveme