Aktuality

Východní Morava

Pestré prázdninové programy muzeí
20. 07. 2022
Pestré prázdninové programy muzeí
Muzea Zlínského kraje připravila pro letošní prázdniny bohatý program. Vůbec si nemusíte lámat hlavu s tím, jak naložit s dny, které nejsou věnovány tradičním letním radovánkám u vody. Nemusíme však zůstávat u slova den – Muzeum jihovýchodní Moravy pečující o hrad Malenovice pořádá v jeho nádherných, výborně opečovávaných prostorách noční prohlídky; vedle toho se na hradě konají dětské programy každou prázdninovou středu od 10.00.
Kam s nejmenšími dětmi na Valašsku?
19. 07. 2022
Kam s nejmenšími dětmi na Valašsku?
Máte doma děti a přemýšlíte, jak si s nimi užít víkendy nebo prázdniny? Inspiraci můžete nabrat u MALÝCH VÝLETNÍKŮ, to je pravidelná várka tipů na výlety po Valašsku i pro ty nejmenší dobrodruhy.
Prohlídky lázeňského města Luhačovice
23. 06. 2022
Jurkovičův dům v Luhačovicích, lázeňská kolonáda
Hitem letošní sezóny je prohlídka večerních Luhačovic, která je spojená s degustací vína přímo na kolonádě. Připraveny jsou také prohlídky zaměřené na historii města a vznik lázní s ochutnávkou neobvyklých příchutí oplatků i minerálních pramenů.
Plavby výletní lodí Morava
17. 06. 2022
Baťův kanál - cykloturistika, lodní plavby
Netradiční plavbu po Baťově kanálu a řece Moravě zažijete na výletní lodi Morava s vyhlídkovou i krytou palubou, barem a WC, s celkovou kapacitou 60 míst. Využijte nabídku organizovaných plaveb.
Poznejte Valašsko s medvědem Jurou
17. 06. 2022
Poznejte Valašsko s medvědem Jurou
Vydejte se po stopách medvěda Jury a poznejte krásná a zajímavá místa Valašska. Navštivte dvacet míst, kde uložil razítka, užijte si zábavu v přírodě a zkuste štěstí ve finálním slosování.
V Kroměříži můžete hledat poklad biskupa Bruna
16. 06. 2022
Arcibiskupský zámek Kroměříž
Oblíbená zábavná hra pro malé, mladé i starší Hledání pokladu biskupa Bruna je v Kroměříži připravena také v letošní turistické sezoně. Putování po zajímavých místech, kde se dá leccos poznat, všelicos zažít nebo třeba vidět, je doplněno o sbírání pomyslných mincí (razítek), za něž hráči dostanou skutečnou minci, jaká se v roce 1694 v Kroměříži razila.
Tipy od Lucie a Nicole z A cup of style i od Milana bez mapy
16. 06. 2022
Tipy od Lucie a Nicole z A cup of style i od Milana bez mapy
Že má region Východní Morava, co nabídnout turistům, se v minulých dnech přesvědčili známí influenceři, kteří přijali pozvání Centrály cestovního ruchu Východní Moravy (CCRVM). Co po dobu sedmi dnů v regionu objevoval Milan Bardún alias Milan bez mapy a sestry Lucie a Nicole, které stojí za blogem A Cup of Style? Inspirujte se na dovolenou.
Zlín v těchto dnech ožije filmy i zajímavým programem
26. 05. 2022
Zlín v těchto dnech ožije filmy i zajímavým programem
V krajském městě Zlín se v těchto dnech koná oblíbený Zlín Film Festival. Již 62. ročník filmové přehlídky představí několik světových premiér a nabídne i zajímavý doprovodný program.
Prohlédněte si výstavu oceněnou Gloria musaealis
24. 05. 2022
Prohlédněte si výstavu oceněnou Gloria musaealis
Výstava Někdo to rád sušené Muzea regionu Valašsko prorazila mezi nejužší republikovou špičku a získala Zvláštní ocenění v kategorii Výstava roku 2021. Zájemci si ji nyní budou moci prohlédnout od 1. července na zámku Kinských ve Valašském Meziříčí.
Zikmundova vila se v září otevře veřejnosti
20. 05. 2022
Zikmundova vila se v září otevře veřejnosti
Miroslav Zikmund považoval za svůj životní úkol otevírat svět lidem. A Nadační fond Zikmundova vila teď oplátkou otevře jeho dům světu.

Kontaktujte nás

Napište svůj požadavek a my se Vám co nejdříve ozveme