Search

Aktivní dovolená

Východní Morava

Vydejte se na romantické výlety podél řek a údolí, na výlety po horách nebo obdivujte dechberoucí výhledy z několika rozhleden. Region také oplývá stovkami kilometrů značených stezek pro cyklisty a inline bruslaře. Aktivní odpočinek si můžete užít i v moderních sportovištích, cykloparcích i golfových areálech.

Pěší turistika

Dechberoucí panoramata v přírodě

Obdivujte výhledy z nádherných hřebenovek, mezi nimiž je královnou cesta Kasárna – Kohútka. Jedinečná panoramata spatříte i z mnoha rozhleden – nejvyšší kamenné rozhledny na Moravě Brdo, tyčící se na nejvyšším vrcholu Chřibů, rozhledny Maruška ve valašském stylu a dalších. Oblíbeným cílem jsou i Čertovy skály v Lidečku a největší moravský skalní labyrint Pulčinských skal.

Zima je tu opravdu ryzí

Perfektně upravené sjezdovky, moderní přepravní zařízení, snowparky a běžecké trasy v přírodě. To vše ocení pokročilí lyžaři, snowboardisté i rodiny s dětmi. Vyrazte na běžkách do upravených stop a okruhů na místa, kde je zima opravdu ryzí. Zažijte na skialpech nevšední výhledy do krajiny na hřebenech hor. 

Lyžařské areály a běžecké trasy

Cykloturistika a in line

Opravdový ráj pro cyklisty a in-line bruslaře

Malebná příroda podél Baťova kanálu, horské traily Bílých Karpat nebo bike parky na ValašskuCyklostezka Bečva vás provede od horských pramenů řeky Bečvy až na rovinatou Hanou. Milovníci dobrého vína a gastronomie ocení populární Moravské vinařské stezky na Slovácku. Dálková mezinárodní cyklostezka Bevlava vám ukáže krásnou krajinu moravsko-slovenského příhraničí.

Plavba plná zážitků pro každého

Vychutnejte si vyhlídkovou plavbu výletní lodí, nebo využijte půjčovny lodí, hausbótů, kánoí či raftů na unikátní 53 kilometrů dlouhé vodní cestě zbudované v letech 1934–1938. Objevte tak některou ze 13 historických plavebních komor, ojedinělé technické památky nebo se kochejte říčními písečnými meandry a jedinečnou přírodou. To všechno si můžete užít také na cyklostezce lemující Baťův kanál.

Baťův kanál

To musíte vidět

Zlínsko a Luhačovicko

Kontaktujte nás

Napište svůj požadavek a my se Vám co nejdříve ozveme