JARNÍ SLAVNOSTI

Oslavte s námi jaro! Klub kultury a Hřebčín Napajedla pro Vás na poslední dubnovou sobotu připravili bohatý program. Celé město bude žít, tento den je zároveň i Dnem otevřených památek.

JARNÍ SLAVNOSTI

Termíny

  • 27. 4. 2013 • 08:00

Adresa

Napajedla
763 61 Napajedla

Kontakt

telefon: 737230566
e-mail: infocentrum2@napajedla.cz
www: www.napajedla.cz

Další informace

V sobotu 27. dubna od 8 do 12 hodin opět naplní Masarykovo náměstí stánky s regionálními potravinami, ručními výrobky a přírodní kosmetikou. Těšit se můžete na tradiční frgály, beskydské sýry, domácí uzeniny, med, koření a mnoho dalšího. Na jarním trhu nebudou chybět také stromky, sazeničky a čerstvé i sušené bylinky. Nabídku pak doplní ruční výrobky všeho druhu – od košíků, přes šperky až po ručně šité hračky nebo výrobky ze dřeva.
 
Abyste si mohli užít celý den se svojí rodinou a přáteli a nemuseli odbíhat domů vařit, můžete za velmi lidovou cenu poobědvat přímo v hřebčínu.
 
Od 13 hodin je pak připravený pestrý program pro děti, projížďky na ponících, komentovaná prohlídka hřebčína, od 14 hodin bude k vidění parkurové a drezurní ježdění a přehlídka plemenných hřebců. Součástí doprovodného programu bude přehlídka agility, posezení s hudbou a nebude chybět občerstvení s domácím pivem a vínem. Celý den budete mít také možnost projet se kočárem taženým koňmi.

Fotogalerie

Nejbližší cíle v okolí