Adventní Zlín 2019

Přijďte si užít vánoční atmosféru, dát si něco dobrého k jídlu či pití, koupit dárky na Vánoce, ohřát se u ohňových košů a strávit příjemné chvíle se svou rodinou a přáteli u kulturního programu. Vánoční jarmark nabídne vánoční sortiment, řemeslné výrobky, ruční práce a mnoho dalšího.

Adventní Zlín 2019

 

ADVENTNÍ ZLÍN 2019 | 30. 11. – 24. 12. 2019

Otevírací doba dřevěných stánků (občerstvení):

30. 11. – 23. 12. 2019 | 10.00–20.00 s možností prodloužení v návaznosti na kulturní program do 21.45
24. 12. 2019 | 10.00–14.00
25. 12. 2019 – 1. 1. 2020

Otevírací doba plachtových stánků (řemeslné výrobky):

7.–23. 12. 2019 | 9.00–18.00
24. 12. 2019 | 9.00–12.00

PROGRAM

sobota 30. 11.
15.00–15.30 ZŠ Malenovice - dětský sbor Čamlíci - pódium
15.00–18.00 Tvořivé dílničky pro děti a malování na obličej - stan
16.00–17.30 F-DUR JAZZBAND - pódium

neděle 1. 12.
15.00–17.30 CM VS Kašava - pódium
17.45 Rozsvícení vánočního stromu - náměstí
18.00–19.00 Anna K. s kapelou - pódium

pondělí 2. 12.
16.00–17.00 Dětské kinečko - stan
17.00–18.00 DUNDEE & FRIENDS - pódium

úterý 3. 12.
16.00–17.00 Přímý přenos koncertu odboru soc. věcí z obřadní síně - náměstí
17.00–18.00 Vánoční pohlednice z Městského divadla Zlín - vystoupení herců z MDZ - pódium

středa 4. 12.
16.00–17.00 Dětské kinečko - stan
17.00–18.00 BLUE CIMBAL - pódium

čtvrtek 5. 12.
15.00–18.30 Tvořivé dílničky s Radiem Čas - stan
16.00–16.30 MIKULÁŠ, ČERT, ANDĚL a Čerti z Bylnice - pódium
16.30–18.00 Mikulášská nadílka pro děti - podloubí
17.00–18.30 STANDA HLOŽEK a Fredy Bittner Band - pódium
18.30–20.00 Mikulášská diskotéka - stodola

pátek 6. 12.
16.00–17.00 Dětské kinečko - stan
16.30–17.30 ROCK & ROLLERS - pódium
18.00–20.00 Dale B Willimas - stodola

sobota 7. 12.
15.00–18.00 JAZZBOOK - pódium
15.00–18.00 Vánoční tvořivé dílny pro děti - stan
16.00 Festival vánočních punčů - stodola
18.00–20.00 GOLDEN DELICIOUS - pódium

neděle 8. 12.
10.00–11.00 Vánoční příběh - MŠ + ZŠ Tečovice - pódium
15.00–18.00 Tvořivé vánoční dílničky s DDM ASTRA + malování na obličej - stan
15.00–16.00 Marta Santovjáková Gerlíková & Cimbálová muzika VALAŠSKO - pódium
17.00–18.00 NO NAME - pódium
18.00–20.00 Avarom Bluesband - stodola

pondělí 9. 12.
16.00–17.00 Dětské kinečko - stan
17.00–18.00 ATELIÉR - pódium

úterý 10. 12.
16.00–17.00 Dětské kinečko - stan
17.00–18.00 VELKÝ DECHOVÝ ORCHESTR ZLÍN - pódium

středa 11. 12.
16.00–17.00 Dětské kinečko - stan
17.00–17.45 HŠ YAMAHA + ZŠ Kvítková - pódium
18.00–18.20 Česko zpívá koledy s Deníkem - pódium
18.30–19.30 FUNNY FELLOWS - pódium

čtvrtek 12. 12.
16.00–17.00 Dětské kinečko - stan
17.00–18.00 VESNA - pódium
18.00–20.00 Outěr & Řezňa (F.R.F.) - stodola

pátek 13. 12.
16.00–17.00 Kačes, Dyják a spol. - stodola
17.00–18.00 PRO TEBE - pódium
18.30–20.30 Adventní oldies diskotéka s Luďkem Malárem - pódium

sobota 14. 12.
15.00–18.00 Tvořivé Vánoce pro děti s Mojí dílnou - stan
15.00–17.00 Odpoledne s hokejisty PSG Berani Zlín - stodola
15.00–16.00 LEDOVÍ SOCHAŘI - náměstí
16.00–17.30 THE ONLY WAY - pódium
18.00–20.00 SMOKIE FOREVER BAND - pódium

neděle 15. 12.
10.00–12.00 Kouzelné Vánoce s Jirkou Hadašem - pódium
15.00–18.00 Tvořivé dílničky s Radiem Čas - stan
15.00–18.00 Velké vánoční malování na obličej - stan
14.00–17.00 Kouzelné Vánoce s Jirkou Hadašem - pódium
18.00–19.00 MICHAL HRŮZA s kapelou - pódium

pondělí 16. 12.
16.00–16.30 Bartošův dětský folklorní soubor - pódium
17.00–18.00 KAREL KAHOVEC GEORGE & BEATOVENS - pódium

úterý 17. 12.
12.00–18.00 Starobylé Vánoce - náměstí
16.00–16.30 FOGGY WAY - pódium
17.00–18.00 80´FACTORY s Markétou Peškovou - pódium

středa 18. 12.
10.00–18.00 Starobylé Vánoce - náměstí
16.00–16.30 FS Vonička + CM Paléska - pódium
17.00–18.00 POUTNÍCI - pódium

čtvrtek 19. 12.
10.00–18.00 Starobylé Vánoce - náměstí
16.00–16.30 Dětský folklorní soubor Trnečka Zlín - pódium
17.00–18.00 LEGENDY SE VRACÍ - pódium
18.00–20.00 Markéta Vodičková a Filip Vítů - stodola

pátek 20. 12.
16.00–16.30 MUŽÁCI ze Zlína - pódium
17.00–18.00 VOXEL s kapelou - pódium
18.30–20.00 Adam Caha - stodola

sobota 21. 12.
15.00–18.00 Andělské malování na obličej pro děti a tvořivá dílnička - stan
17.00–18.00 Thom ARTWAY - pódium
18.00–20.00 Kačes, Dyják a spol. - stodola

neděle 22. 12.
10.00–11.00 Vánoční pohádka - Betlém aneb Putování za hvědou - pódium
15.00–18.00 Tvořivé dílničky pro děti - zdobíme skleněné baňky - stan
15.00–19.00 Betlémské světlo - Skauti Zlín, Lucernička pro Anetku - Charita Zlín - stan
16.00–17.00 Peter JUHÁS - pódium
17.00–17.30 Trampoty s Ježíškem - Cirkus trochu jinak, Andělé na chůdách - náměstí
17.30 Nadace Korunka Luhačovice - pódium
18.00–19.00 Martin CHODÚR s kapelou MACH - pódium
19.00–21.00 DJ Martin Hrdinka - pódium

pondělí 23. 12.
15.00–17.00 AVION BIG BAND ZLÍN - pódium
17.00 JAZZZUBS - pódium

úterý 24. 12.
10.00–14.00 reprodukovaná hudba - náměstí

Změna programu vyhrazena.

Během celé akce se děti mohou těšit na Ježíškovu poštu, tvořivé dílničky, dětské kinečko, třídenní program "Starobylé Vánoce" nebo vánoční stezku "Letem vánočním světem". Se svým umem se předvedou ledoví sochaři, proběhne festival vánočních punčů a focení u fotostěn.

V neděli 8. 12. 2019 proběhne v obřadní síni radnice od 13.00 do 19.00 hodin zápis do registru dárců kostní dřeně.


Adventní Zlín 2019 - celý program ke stažení


Dramaturgii "Adventního Zlína 2019" zajišťuje AGENTURA VELRYBA s.r.o. ve spolupráci s MARTY production.

Termíny

  • 30. 11. 2019 - 24. 12. 2019

Vstupné

zdarma

Adresa

náměstí Míru 12
761 40 Zlín

Kontakt

telefon: +420 577 630 222
e-mail: is@zlin.eu
www: www.ic-zlin.cz

Další informace

Fotogalerie

Nejbližší cíle v okolí