Pokáč

Kdo by neznal Pokáče. Jeho písničky dobyly českou hudební scénu a jeho popularita neustále stoupá. Přijďte si naživo užít ty nejlepší songy jako Matfyzák na discu, V lese nebo Vlasy. Hlavní program doplní kapela Kumpáni, která Vás dostane pořádně do varu. Večer zakončí písničkář Jirka Bartas se svými hity z celého světa.

Pokáč

Termíny

  • 7. 7. 2020 • 21:30

Patří do

Slovácké léto

Adresa

Městský fotbalový stadion Miroslava Valenty
Stonky 566
686 01 Uherské Hradiště

Kontakt

Další informace

Kdo by neznal Pokáče. Jeho písničky dobyly českou hudební scénu a jeho popularita neustále stoupá. Přijďte si naživo užít ty nejlepší songy jako Matfyzák na discu, V lese nebo Vlasy.
Hlavní program doplní kapela Kumpáni, která Vás dostane pořádně do varu.
Večer zakončí písničkář Jirka Bartas se svými hity z celého světa.

Přijďte podpořit svou oblíbenou kapelu.

Kompletní informace na www.slovackeleto.cz.

Vstupenky zakoupíte tady: https://www.smsticket.cz/skupiny/375-slovacke-leto-2020

Více informací:

Slovácké léto poprvé ve své třináctileté historii opouští Masarykovo náměstí a přesouvá se do azylu Městského fotbalového stadionu.
Zakoupením vstupenky se návštěvník zavazuje dodržovat pravidla stanovené provozním řádem akce, který je dostupný na www.slovackeleto.cz.
Areál bude otevřen 30 minut před zahájením první kulturní produkce. Areál bude uzavřen ve 24:00 hodin.
Kapacita areálu je stanovena na 950 osob. Vstup do areálu je povolen přednostně osobám, které si zakoupili lístek v předprodeji. Zbylá kapacita areálu bude dostupná v prodeji na místě.
V rámci akce je používán bezkontaktní platební systém. Při vstupu si návštěvník zakoupí platební čip, na který nabije finanční kredit. Platební čip je možné využívat po celou dobu konání akce. Nevyčerpaný kredit je možné směnit zpět na peníze při opuštění akce, případně budou vráceny na uvedený bankovní účet prostřednictvím vyplnění informací v odkazu, který návštěvník obdrží při zakoupení čipu.
Prodej nápojů je realizován formou zálohovaných vratných kelímků. Kelímek je možné vrátit v prodejních stáncích, případně ve sběrných místech k tomu určeným, nebo si jej může návštěvník odnést jako suvenýr. Vrácení kelímků je možné v provozní době akce. Na osobu bude vykoupeno maximálně 5 ks kelímků.

Vstupenky:

Vstupenka slouží jako jednorázový vstup do areálu.
Děti do 12 let mají vstup zdarma.
Osoby s platným průkazem ZTP/P a ZTP mají vstup zdarma.

Fotogalerie

Nejbližší cíle v okolí