Pjér la Šé'z | Kino Napajedla

Dokážete od sebe rozlišit projekci a skutečnost? Nejsou projekce překážkou ve vašich partnerských vztazích? Jak získat svobodu, autonomii a přehledné, naplňující vztahy? Na tyto a mnohé další otázky budeme hledat odpovědi s Pjér la Šé'zem.

Pjér la Šé'z | Kino Napajedla

Pjér la Šé'z - provozuje soukromou psychoterapeutickou praxi, ve které doprovází své klienty na jejich cestě při hledání a realizaci osobní svobody. Dlouhodobě spolupracuje s Jaroslavem Duškem v divadle Vizita a v představeních Čtyři dohody a Pátá dohoda. S Ivetou Duškovou a Petrou Bílkovou účinkuje v představení Škola Malého stromu. V hudební oblasti působí ve znovu obnovené bigbítové kapele Rakousko-Uhersko. Vydal zatím tři publikace - psychologickou studii Indián - zpráva o archetypu, hlubinný román o hledání sebe sama Den svatého Ignora a novelu ve stylu realistického vizionářství Cesta. K vydání připravuje hlubinnou studii Psychologie souhlasu. Zajímají jej především otázky možností lidského bytí v tomto světě.


💌🙏 Výtěžek bude věnován občanskému sdružení ZA SKLEM o.s. https://zasklem.com/


→ VSTUPENKY NELZE REZERVOVAT / k zakoupení na www.kino.napajedla.cz, v Informační centrum Napajedla a hodinu před každou projekcí v Kině Napajedla

/Upozornění: V rámci akce budou pořizovány fotografie a videozáznamy sloužící k propagačním aktivitám pořadatele.

/Změna programu vyhrazena v závislosti na vývoji současné epidemiologické situace.

Termíny

  • 1. 9. 2020 • 18:00 Městské kino Napajedla

Vstupné

300 Kč

Adresa

Klub kultury Napajedla
Komenského 304
763 61 Napajedla

Kontakt

telefon: 730 899 569
fax: +420 577 944 622
e-mail: kino@napajedla.cz
www: www.kino.napajedla.cz

Další informace

Fotogalerie

Nejbližší cíle v okolí