Garden Food Festival

Nejchutnější festival jídla a pití v Uherském Hradišti. Garden Food Festival nabídne od 19. do 23. srpna jak regionální pochutiny, tak delikatesy z celého světa i bohatý doprovodný program. Druhý ročník festivalu ale překvapí i spoustou novinek – jednodušším placením, food zónami po celém městě nebo zapojením místních restaurací. To vše za dodržení stanovených hygienických podmínek.

Garden Food Festival

Termíny

  • 19. 8. 2020 - 23. 8. 2020

Vstupné

190 Kč

Součástí je

Adresa

Uherské Hradiště
686 01 Uherské Hradiště

Kontakt

www: www.gardenfoodfestival.cz

Další informace

Nový termín, změna vstupného, nový koncept Garden Food Festivalu. Na co se můžete těšit?

Návštěvníci Garden Food Festivalu ochutnají například africká jídla, burgery, grilované speciality, sladké potěšení, ale i regionální dobroty, skvělou kávu, lahodné víno i několik druhů piva.

Svátek dobrého jídla a pití odstartuje v tomto roce už ve středu 19. srpna, a to nabídkou degustačních menu v několika uherskohradišťských restauracích, ochutnávkou piv za účasti pivního someliéra v restauraci Dobré pivo a degustací vín z Rakouska a Vinařů od Hradiště v Mojí vinotéce. V pátek večer pak na Kolejním nádvoří vystoupí Lukáš Hejlík se svými pořady Listování a Gastromapa.

Hlavní program se bude odehrávat o víkendu ve Smetanových sadech. Návštěvníci se můžou těšit na show lokálních šéfkuchařů, soutěžících televizní soutěže MasterChef a Markéty Hrubešové. Atmosféru doplní cimbálová muzika, Honza Grebík a filmy v letním kině.

A protože se jedná o rodinný festival, organizátoři mysleli i na děti, na které čeká Bambinoparty Stage. Tam se nejmenší dočkají programu s Pájou Chabičovským, kouzelníkem, zpěvačkou Kačulí Pokornou, bublinkovou show a pohádkovým lesem. Středisko volného času Klubko připravuje zábavnou gastro stezku.


👉 Festivalem ožije celé město. Čekají vás workshopy, ochutnávky, degustace i speciální festivalové menu v partnerských restauracích. 

👉 Festival proběhne za zpřísněných hygienických opatření. Na všech festivalových místech budou dostupné dezinfekční prostředky.

👉 Platit budete pomocí čipového systému NFCtron. Zbylé finance se budou vracet pouze elektronicky po dobu 14 dní po skončení akce. Více informací naleznete na https://point.nfctron.com/.

👉 Plot v parku už nečekejte. Vstupné 90 Kč včetně čipu. Pokud máte čip ze Slováckého léta, zaplatíte pouze 50 Kč.

👉 Čip se vstupenkou můžete zakoupit v Městském informačním centru v Uherském Hradišti nebo v partnerských restauracích od 3. 8. 2020. Současně si zde můžete nabít libovolnou částku pro konzumaci.

Fotogalerie

Nejbližší cíle v okolí