Moravian Wallachia Classic

Zažijte vzrušující víkend na Valašsku. Přijeďte v červnu do Velkých Karlovic a objevte kouzlo starých časů za volantem veteránu. Zúčastněte se první setinové rallye Moravian Wallachia Classic na Moravě pořádané ve dnech 25. - 26. 6. 2021. Setinové rally pro veterány a klasické vozy jsou díky doprovodným zážitkovým programům stále populárnější. Je vypsaná pro majitele historických automobilů do r. v. 1991 a pro majitele sportovních vozů vyrobených po roce 1992.

Moravian Wallachia Classic

 

Zážitková trať vede po nejzajímavějších místech Valašska, bude měřit téměř 500 km a její součástí bude minimálně 12 měřených úseků. Páteční etapa s názvem Srdce Valašska nabídne účastníkům cca. 200 km. Druhý den se startovní pole přesune do podhůří Beskyd a na Valašskolašské pomezí, kde ho čeká zbývající porce bezmála 300 kilometrů.

I když se jedná o premiérový ročník Moravian Wallachia Classic, pořadatelé mají podporu zkušených organizátorů jihočeských setinových rally. Valašska soutěž je druhým dílem seriálu Classic Challenge 2021, kam jsou zařazeny i osvědčené akce Spring Classic a South Bohemia Classic

Od loňského roku fungují internetové stránky www.mwc.cz , kde zájemci naleznou všechny základní informace o červnové soutěži. Díky mezinárodnímu charakteru byla od ledna spuštěna i anglická verze. Pořadatelé počítají s účastí posádek nejen ze sousedního Slovenska a Polska, ale i z Maďarska nebo Rakouska. 

Na stránkách Moravian Wallachia Classic je už k dispozici elektronická přihláška. Zájemci zde získají přesné informace o startovném v obou kategoriích Classic a Exclusive a mohou se rovnou přihlásit do soutěže. Startovní listina se začala rychle zaplňovat také díky zvýhodněnému startovnému, které platí do 15.4.

Termíny

  • 25. 6. 2021 - 26. 6. 2021

Adresa

Velké Karlovice

Kontakt

www: www.mwc.cz

Další informace

Fotogalerie

Nejbližší cíle v okolí