Search

Na kole vinohrady Uherskohradišťska

Uherské Hradiště

4. 10. 2025
Masarykovo náměstí, Uherské Hradiště
Masarykovo náměstí 21, Uherské Hradiště

Na kole vinohrady Uherskohradišťska má už 20. ročník. Tak přijďte s námi v sobotu 4. 10. 2025 symbolicky uzavřít vinařské stezky.  Den zahájíme společnou snídaní na Masarykově náměstí v Uherském Hradišti už v 8 hodin, zahřejeme se, protáhneme a připravíme se ke startu a vyrazíme do terénu.

Čekají na vás vinaři na čtyřech trasách pro cyklisty a jedné pěší. Trasy pro vás pečlivě označíme a zpátky k nám vás doprovodíme.

Den si užijte projížďkou mezi vinohrady, sklípky a vinařskými uličkami, diskutujte s vinaři o úrodě a víně, bavte se tak, jak to na Slovácku umíme.

Po návratu ze stezek na Masarykovo náměstí případnou únavu z jízdy zažene příval energie při odpoledním koncertu, během kterého můžete směle tančit, ale i degustovat. Několik vinařů si pro vás připraví svá vína, které bude možné ochutnat na místě či si odnést nějakou lahvinku na později domů. S odchodem však nespěchejte, po koncertu bude následovat tombola slosovatelná z kuponů všech účastníků.

A ve večerních hodinách můžete směle pokračovat v některé z otevřených vinoték či sklípků a dál si užívat atmosféru Slovácka!

Akce je součástí seriálu Krajem vína 2025.

Kontaktujte nás

Napište svůj požadavek a my se Vám co nejdříve ozveme