Search

TOP 5 konferenčních prostor s největší kapacitou

TOP 5 konferenčních prostor s největší kapacitou

Dům kultury v Kroměříži

Dům kultury v Kroměříži je uzpůsobený pro konání veřejných i soukromých akcí, které pomůže nejen technicky zabezpečit (osvětlení, ozvučení), ale i zorganizovat. Dům kultury disponuje 7 sály, které mohou složit jako kongresové nebo konferenční s celkovou kapacitou 1534 osob.

Jednotlivé sály jsou tematicky pojmenované. Největší je divadelní sál, který pojme až 575 hostů a je vhodný především pro pořádání konferencí nebo koncertů. Druhým největším je společenský sál s kapacitou 420 osob. U tohoto sálu je umístěn bufet s možností rautů. Dalšími sály s menší kapacitou jsou zrcadlový sál, konferenční sál, loutkový sál, salonek a případně se může využít také Foyer. Variabilita sálů umožňuje pořádat i velké akce rozdělené do několika sálů.

  • 7 sálů s kapacitou 20-575 míst, celková kapacita 1534 míst
  • www.dk-kromeriz.cz

Academie Centrum UTB Zlín

K pořádání konference, kongresu, seminářů, školení a dalších podobných akcí slouží nové a moderní prostory Univerzity Tomáše Bati, které se nachází přímo v centru Zlína.

Academia centrum UTB nabízí nejenom vhodné prostory, ale také zajištění veškerého servisu (audiovizuální, gastronomický, ubytovací a další), aby celá akce proběhla ke spokojenosti pořadatelů i jejích účastníků. Prostory jsou vybaveny moderní kongresovou technikou (výkonné dataprojektory a velkoformátová plátna, integrované ozvučení, bezdrátové mikrofony a centrální režii). Internetové připojení wifi i LAN ve všech prostorách jsou samozřejmostí.

  • 12 sálů s kapacitou 18-417 míst, celková kapacita je 1445 míst
  • www.utb.cz

Kongresové centrum Zlín

Kongresové centrum Zlín je umístěno v centru krajského města. Moderní budova, kterou navrhla známá architektka a zlínská rodačka Prof. Ing. arch. Eva Jiřičná, je určena pro pořádání kulturních, společenských a vzdělávacích akcí

Kongresové centrum Zlín poskytuje odpovídající zázemí pro nové sídlo zlínské Filharmonie Bohuslava Martinů. Pořadatelům společenských, vzdělávacích a kulturních akcí (koncertů, konferencí, plesů, módních přehlídek, společenských pořadů, festivalů a dalších) je k dispozici moderní multifunkční objekt, který splní ty nejvyšší nároky jakéhokoliv typu akce. Sály jsou vybaveny špičkovým ozvučovacím systémem, který garantuje vysokou kvalitu ozvučení při konferencích i koncertech.

  • 5 sálů s kapacitou 12–881 míst, celková kapacita 1085 míst
  • www.kc-zlin.cz

Kulturní a kongresové centrum Elektra

Kulturní a kongresové centrum Elektra nabízí ideální prostory pro pořádání kongresů, výstav, firemních akcí, kulturních akcí, koncertů a hudebních představení.

Vzhledem k tomu, že jednotlivé prostory na sebe navazují, lze velmi dobře využít jejich různých kombinací, také k  výstavnictví. Komplex nabízí široké technické zázemí a produkční cateringové služby. V objektu se nacházejí galerie, salonky, turistické a  informační centrum, kinosál, dispozici je také bar, restaurace a disko-klub Elektra. KKC Elektra realizuje i cateringové služby, produkční služby, zajištění programu, ostrahy, ubytování, vše na vysoké úrovni. Poloha objektu uprostřed města a lázní je ideální k využití možností pro wellness a relaxaci.

  • 7 sálů s kapacitou 40–500 míst, celková kapacita 880 míst
  • www.kkcelektra.cz

Interhotel Zlín

Interhotel Zlín je ideální kongresové centrum se skvělou polohou přímo v centru města. Nabízí mimořádný komfort moderních pokojů a špičkově vybavené konferenční i gastronomické zázemí.

Nově zrekonstruovaný hotel nabízí 2 kongresové sály a 5 salonků. Velký kongresový sál uspokojí díky vybavení a technice i nejnáročnější klienty a pojme až 400 účastníků akce. Malý kongresový sál pojme 300 osob v divadelním uspořádání, 250 osob v uspořádání škola a banket a je ideálním prostorem pro větší konference, semináře, firemní a společenské akce. Unikátní je také nabídka restaurací, mezi něž patří například oblíbený irský Pub SteakHouse Legenda, restaurace Bohémia a pizzerie se 3 bowlingovými drahami.

  • 7 sálů o kapacitě 20–400 míst, celková kapacita 860 míst
  • www.interhotelzlin.cz

Kontaktujte nás

Napište svůj požadavek a my se Vám co nejdříve ozveme