Search

TOP 5 míst pro náročnou klientelu

TOP 5 míst pro náročnou klientelu

Zážitkové pobyty ve Spa hotelu Lanterna 

Spa Hotel Lanterna, součást Resortu Valachy, se nachází v srdci nádherné beskydské přírody v obci Velké Karlovice. Tento exkluzivní hotel nabízí dokonalé útočiště pro ty, kdo hledají luxusní ubytování a špičkovou gastronomii.

Hosté mohou očekávat nezapomenutelné zážitky díky kvalitním službám a výjimečnému přístupu. V rámci pobytu špičkovou gastronomii od snídaně, přes odpolední snack Aperitivo moment až po večeři, která povyšuje pobyt na skutečný kulinářský zážitek. Součástí hotelu je i wellness centrum, kde mohou hosté využívat bazén, whirpool, saunu a parní lázeň. Konají se zde saunové rituály a exotické masáže od zkušených masérů ze zahraničí. Pro milovníky jógy jsou připraveny ranní lekce uprostřed krásné přírody. Pro golfové nadšence je k dispozici devítijamkové golfové hřiště, indoor golfové hřiště a driving range. V hotelu je i půjčovna elektrokol. Pobyt ve Spa hotelu Lanterna je zážitkem plným luxusu a relaxace na nejvyšší úrovni. 

www.valachy.cz 

Víkendové hýčkání v Grandhotelu Tatra 

Grandhotel Tatra, nacházející se na slunném svahu valašské krajiny v malebné obci Velké Karlovice, je nadstandardní hotelový komplex. Je to místo, které kombinuje luxusní ubytování s prvotřídními službami

Hotel je ideální volbou pro ty, kdo hledají pohodlí, eleganci a možnost spojit práci s odpočinkem v krásném prostředí Beskyd. Nabízí širokou škálu služeb, které uspokojí i ty nejnáročnější hosty. Wellness centrum zahrnuje zážitkový bazén s vodními atrakcemi, dvě vnější vířivky s celoročním provozem a panoramatickou sluneční terasu. Unikátní saunový svět poskytuje čtyři druhy saun. Pobytový balíček Víkendové hýčkání zahrnuje mimo jiné masáž, Privátní Spa, uvítací nápoj, sekt na pokoji a k tomu prodloužený check out. Grandhotel Tatra je dokonalým místem pro únik z města a propojení s přírodou v naprostém luxusu.

www.grandhoteltatra.cz

VIP wellness pivní lázně

Jedinečné prostředí historického centra Kroměříže, památky UNESCO, ukrývá luxusní wellness resort. Pivovar Černý orel nabízí pivní lázně, saunu, aromaterapii na vodním lůžku a masáže. Wellness se nachází v přízemí a historických sklepech s klenbami.

Hlavní procedura se skládá z pobytu ve finské sauně, kde se klient prohřeje. Následuje pivní koupel v jedinečných velikých pohodlných nerezových vanách, které obsahují zejména vitamíny skupiny B a mají silný účinek na pokožku. Po koupeli se uvelebíte na široké vodní posteli a užijete si půl hodinky odpočinku a aromaterapie zcela sami. Můžete si i doobjednat různé masérské procedury, pro uvolnění nejen psychické, ale i fyzické. 

www.cerny-orel.cz

Zážitky a emoce pod vodou

Gastronomie v jedinečném prostředí pod vodní hladinou, kde Vám nad hlavou budou proplouvat sumci a kapři. 6-ti chodové menu ze sladkovodních ryb snoubené s víny Zámeckého vinařství Bzenec . 

Tato úžasná kombinace podvodního prostředí a unikátní gastronomie je neobyčejným zážitkem. Vzhledem omezenému počtu účastníků a termínů se jedná opravdu o zážitek, který se nepoštěstí každému.

www.hotelskanzen.cz/en/pod-vodou

Dokonalá relaxace v Augustiánském domě

Nechte se unášet na vlnách relaxace a odpočinku v luxusním apartmánu Leoše Janáčka. Užijte si luxusní gastronomii, tělu a duši dopřejte odpočinek v meditační jurtě nebo se svlažte v koupací laguně s vodopádem.

Jedinečné prostředí kombinuje potěchu pro fyzickou stránku i mentální odpočinek. Můžete absolvovat Augustiánské rituály v meditační jurtě, kde navodíte duševní harmonii. Asijské masážní techniky Vám zpříjemní pobyt v Chrámu masáží a rituálů nebo můžete vyzkoušet letní aromaterapeutický rituál. Nechte se unášet na vlnách relaxaxe a odpočinku v luxusním prostředí v lázeňských Luhačovicích.

www.augustian.cz ​

Kontaktujte nás

Napište svůj požadavek a my se Vám co nejdříve ozveme