Search

Tipy od Lucie a Nicole z A cup of style i od Milana bez mapy

Že má region Východní Morava, co nabídnout turistům, se v minulých dnech přesvědčili známí influenceři, kteří přijali pozvání Centrály cestovního ruchu Východní Moravy (CCRVM). Co po dobu sedmi dnů v regionu objevoval Milan Bardún alias Milan bez mapy a sestry Lucie a Nicole, které stojí za blogem A Cup of Style? Inspirujte se na dovolenou.

Milan na Východní Moravě strávil 3 dny. Navštívil například Valašské muzeum v přírodě v Rožnově pod Radhoštěm, Rožnovský pivovar, Památník Tomáše Bati ve Zlíně a na kole se projel po Cyklostezce Bečva. Milan o návštěvě regionu sepsal blog – přečtěte si článek a vyrazte v jeho stopách TIPY NA VÝLETY PO VÝCHODNÍ MORAVĚ A CO VIDĚT PODLE MILANA BEZ MAPY. Nebo se inspirujte ve výběru od Milana na našem Instagramovém profilu.

Sestry Nicole a Lucie (rodným příjmením Ehrenbergerovy) stojí za blogem A Cup of Style. Po regionu cestovaly se svými malými dětmi. Během 4denního putování po regionu navštívily Skanzen Modrá, KOVOZOO Staré Město, ZOO Zlín, Kroměříž nebo Muzeum Napajedla s expozicí legendárních hraček Fatra. Svoje zážitky sdílely na instagramu @luciegranova a @nicole_e, najdete je také ve výběrech na Instagramu Východní Morava. O návštěvě regionu také vytvořily vlog KAM VYRAZIT S DĚTMI? VÝCHODNÍ MORAVA

Užijte si letošní dovolenou na Východní Moravě.

Kontaktujte nás

Napište svůj požadavek a my se Vám co nejdříve ozveme